Студентське життя

ПРАКТИКА В ІТАЛІЇ
Докладніше
ЕКСКУРСІЯ НА ТРИПІЛЬСЬКИЙ ПАКУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Докладніше
З нагоди відзначення міжнародного дня студентства відбулися змагання з волейболу серед закладів вищої освіти Печерського району міста Києва
Докладніше
ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНІ СТУДІЇ: ЕКСКУРСІЯ НА ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ"
Докладніше
Думайте про наслідки: зустріч студентів першого курсу ТНУ з Вікторією Гур'ян
Докладніше
Азербайджан і Україна: зустріч з Кянаном Джафаровим
Докладніше
Посвята в першокурсники: перші кроки студентів ННІФіЖ
Докладніше
Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2023
Докладніше
Previous
Next
Студенти 1 курсу  кафедри економіки, підприємництва та природничих наук Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського спеціальностей «Науки про землю», «Екологія», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», в рамках проходження ними навчальної практики, відвідали геологічний музей географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко.

 
Для студентів 1 курсу кафедри економіка, підприємництво та природничих наук Навчально-наукового інституту управління економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського спеціальностей «Економіка» та «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» в рамках проходження ними навчальної практики, провідним науковим співробітником відділу методології сталого розвитку ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» к.е.н., доц., с.н.с. Д.В.Клиновим 1 лютого 2019 р. проведено ознайомлювальне заняття про історію заснованої академіком В.І.Вернадським комісії з вивчення природних продуктивних сил та  організаційну структуру і напрями роботи наукового закладу ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України». Також к.е.н., доц., с.н.с. Д.В.Клиновим прочитано студентам оглядову лекцію на тему «4-а промислова революція і новоіндустріальний вектор сталого розвитку України», присвячену до Дня науки України та до 100-річчя Національної академії наук України.

 
Студенти 1 курсу денної форми навчання спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» під час проходження навчальної практики облаштовували кабінет Туризму.

 
У Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського чудовий настрій! І це зрозуміло. Не кожен ВНЗ проводить урочистості у колонному залі Київської міської державної адміністрації. Традиційно, відкриваючи урочисту частину, усіх присутніх у залі привітав доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, ректор університету Володимир Павлович Казарін: «У цей непростий час уся надія України покладається на плечі молоді.У ваших руках не лише власна доля, а й доля всієї країни, саме вам змінювати її на краще.Бажаю, щоб в Українібув мир, а Вашізнання, кваліфікаціядопомагалидосягати вам бажаних вершин.Проте ми з вами не прощаємося, а радо чекаємо в гості». Володимир Павлович вручив дипломи з відзнакою найталановитішим випускникам нашого факультету.

Урочисту подію вручення дипломів продовжив Науково-навчальний інститут економіки, управління та природокористування. Вітаючи випускників, директор інституту Володимир Гнатович Горник зазначив: «Ми впевнені, що знання, отримані у стінах нашого Університету, стануть відправною платформою для вашого професійного вдосконалення і зростання.»На адресу адміністрації та педагогічного колективу Університету від випускників пролунали теплі слова вдячності. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед молодими людьми завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання магістра Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського. Ось і завершився випуск магістрів ТНУ – 2019! Він був особливим, хвилюючим, водночас сповненим сліз і посмішок. Ви так мріяли нарешті стати магістрами і сьогодні таки стали ними!


Нехай успішною буде ваша життєва дорога. Мрійте, сподівайтеся, досягайте! Та у вирі подій, викликів і досягнень обов’язково знаходьте час, щоб повернутися додому – до рідного ТНУ!

 

 

 

 

 

 


Відповідальний за інформаційне наповнення сторінки: начальник відділу організаційно-виховного відділу