Усі, кому небайдужа доля університету (студент, абітурієнт, співробітник, гість), можуть повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціювання та покращення діяльності ТНУ.

 

Ви можете надсилати свої повідомлення про проблеми, які є в університеті, про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Усі повідомлення, у тому числі анонімні, будуть уважно вивчатися й опрацьовуватися. Адміністрація університету гарантує повну конфіденційність.

 

Повідомлення може бути подано:

Без зазначення авторства (анонімно)

Анонімне повідомлення про порушення законодавства підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення продовжується до тридцяти днів від дня його отримання.

 

Із зазначенням авторства 

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів з дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.

У будь-якому випадку ми гарантуємо, що текст листа буде доступний лише працівникам відділу, відповідального за скриньку довіри.

 

*Електронна адреса потрібна для зворотнього зв`язку, якщо знадобиться додаткова інформація або для надання відповіді

 

 

 

 

 

 


Відповідальний за інформаційне наповнення сторінки: проректор з навчальної роботи, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції