ВІТАЄМО ІНІЦІАТИВНУ ГРУПУ НАУКОВЦІВ УНІВЕРСИТЕТУ

Щиро вітаємо ініціативну групу науковців Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського в складі Федорича О. В., Виноградової В. Є., Добровольської Н. А., які стали фіналістами першого в Україні конкурсу проектів оборонних технологій “Sikorsky challenge” 2019, що проводився 14 – 15 травня 2019 р. на найбільшому в Україні майданчику стартапів під патронатом:
– НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського»;
– Державного концерну «Укроборонпром»;
– Громадської спілки «Ліга оборонних підприємств України».

Проект «Застосування апарату «Віталізаторантистрес» для корекції емоційного стану військовослужбовців» став фіналістом цього конкурсу.
Крім того, наш винахід відзначили як перспективний стартап, що прийматиме участь у подальших конкурсах.
Вже підписані документи про попередні наміри з концерном «Укроборонпром» та «Лігою оборонних підприємств України» про впровадження наших інноваційних винаходів в серійний випуск. Заплановано ряд продажів через інтернет-платформу бізнесінкубатора “Sikorsky challenge”.