Студентам, що бажають перевестися до ТНУ

ТНУ приймає для продовження навчання студентів, які навчались у вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Процедура переведення в ТНУ студентів із АРК за спрощеною системою регламентується Наказом Міністерства освіти і науки №537 від 19.05.16 р «Про затвердження Порядку проходження атестації для Визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобути на тимчасово окупованій території України».

Необхідні документи:

• Паспорт громадянина України або свідоцтво про народження (оригінал та копія, свідоцтво про народження можна подавати незалежно від віку, в разі відсутності паспорта громадянина України);

• копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

• документ державного зразка про освіту та додаток до нього (оригінал та копія);

• медична довідка за формою 086-О для вступників на спеціальність «Фізична культура і спорт»;

• 4 кольорових фотокартки розміром 3х4 см;

• військовий квиток або посвідчення про приписку (оригінал та копія) (за наявності);

• свідоцтво про зміну імені/свідоцтво про шлюб (за наявності);

• будь-яку, наявну в розпорядженні студента додаткову інформацію (Атестат, додаток до атестату, табель, особиста справа, заліковку і т.д.) в паперовому вигляді або в форматі цифрових зображень.

Алгоритм дій студента-кримчанина:

1. прибути до Києва на вул. І. Кудрі, 33;

2. надати необхідні документи до Приймальної комісії (ауд. 108);

3. отримати завдання для підтвердження своїх знань, умінь і навичок;

4. спільно з уповноваженим представником Приймальної комісії ТНУ заповнити необхідну документацію;

Просимо звернути увагу:

• Наявність заборгованостей по яких-небудь предметів при переводі значення не мають.

• Питання, пов’язані з переводом/поновленням, носять суто індивідуальний характер. Тому будуть вирішуватися з кожним студентом окремо, з урахуванням наявних у нього документів.

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від №560 від 24.05.16 р, ТНУ сприяє своїм студентам в отриманні атестата, паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду, військового квитка (приписного) протягом 3 місяців з моменту зарахування.