НОВИНИ ННІФіЖ

ЛЕКЦІЯ-ЕКСКУРСІЯ: “ПОЛЬСЬКИМИ СТЕЖКАМИ КИЄВА”

10.05.2024 р.

Модератор: Гончаренко Богдана Богданівна. Викладачі кафедри слов’янської та романо-германської філології: Волошинова Марина Олексіївна та Шарагіна Ольга Володимирівна Студенти 1-4 курсів ННІ філології та журналістики катедр кримськотатарської та східної філології, слов’янської та романо-германської філології Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського взяли участь у екскурсії, відвідавши такі локації як:

• Мурал Іоана Павла ІІ
  • Золоті Ворота
  • Посольство Республіки Польща в Україні в Києві
  • Катедральний собор Святого Олександра
  • Лядські Ворота на Майдані Незалежності!

Було цікаво та пізнавально! Вчімо історію крізь призму визначних місць столиці та різних міст України!!!

Слава Україні!  Героям Слава!

Освітній та культурний центр Осередок у місті Монітобі, Канада

30.03.2024 р.

Завідувач кафедри журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Анжеліка Досенко та доцентка кафедри слов’янської та романо-германської філології Людмила Юлдашева відвідали освітній та культурнтй центр Осередок у місті Монітобі, Канада.
Викладачі відвідали музей української культури, бібліотеку та архів де містяться унікальні історичні та літературні пам’ятки історії України. Зустрілися з представниками української діаспори, обговорили болючі проблеми війни та вимушеної імміграції.