ВІЗИТ ПРАКТИКАНТІВ КАФЕДРИ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОЇ ТА СХІДНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ДО ОФІСУ ІНСТИТУТУ ЮНУСА ЕМРЕ

За запрошенням київського офісу Інституту Юнуса Емре в Україні та особисто директора пана Imran Ipek, практиканти кафедри кримськотатарської та східної філології навчально – наукового Інституту філології та журналістики Таврійського національного університету  імені В. І. Вернадського 4 червня 2024 року нанесли візит до офісу.

Під час зустрічі пан Імран розповів студентам про значення Юнуса Емре у поширенні ідей загальнолюдського гуманізму, місію та діяльність Інституту по всьому світу, а також про умови участі у курсах з вивчення турецької мови та літніх тематичних країнознавчих школах в Туреччині.

Студенти задавали питання, щиро висловлювали свою вдячність Інституту за підтримку та допомогу, яку той надає Таврійському для вивчення турецької мови, кваліфікованих викладачів та навчальні комплекти підручників, передані кафедрі.

Після офіційної частини гості мали нагоду чаювати, насолоджуватися турецькими смаколиками та баклавою.

Висловлюємо щиру подяку Інституту Юнуса Емре за дружню та інформативну зустріч, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!