ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ПРЕДСТАВНИКОМ ТУРЕЦЬКОГО АГЕНТСТВА ЗІ СПІВРОБІТНИЦТВА ТА КООРДИНАЦІЇ (TİKA)

5 червня 2024 року в Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського відбулася важлива зустріч. До університету завітав представник Турецького агентства зі співробітництва та координації (TİKA) пан Ях’я Кемаль Тунджа. Під час бесіди зі студентами першого, другого та третього курсів, Пан Тунджа змістовно розповів про співпрацю TİKA з Україною та про численні проєкти, реалізовані агентством після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Було акцентовано увагу на значних досягненнях у різних сферах, зокрема:

• Розбудова інфраструктури охорони здоров’я

• Розвиток та підтримка сільського господарства

• Підтримка сфери туризму

• Сприяння діяльності громадських організацій

• Відбудова дитячих садочків

• Реконструкція навчальних закладів

Ях’я Кемаль Тунджа також надав історичну довідку про TİKA та зазначив : «В якій би країні ми не знаходилися, ми працюємо з міністерствами, університетами, економічними структурами і стараємося впроваджувати туризм». Під час зустрічі були розглянуті актуальні питання, включаючи можливості працевлаштування для студентів, що вивчають тюркську філологію. Після офіційної частини всі учасники мали змогу сфотографуватися з представником TİKA та поставити йому додаткові запитання. Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського висловлює щиру вдячність TİKA за підтримку та плідну співпрацю.