ПІЗНАВАЛЬНА ЛЕКЦІЯ ВІД ВЧЕНОГО СЕКРЕТАРЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ УКРАЇНИ, ІННИ КУКЛІНОЇ

Сьогодні студенти Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського мали змогу послухати пізнавальну лекцію від Вченого секретаря Національного музею народної архітектури та побуту України, Кукліної Інни Миколаївни.

Національний музей народної архітектури та побуту України — це один з найбільших скансенів Європи, де зберігається понад 300 пам’яток народного зодчества з різних регіонів України. Музей, розташований на мальовничих пагорбах Пирогова під Києвом, є справжнім скарбом української культурної спадщини.

Унікальні експозиції музею дозволяють перенестися в минуле і на власні очі побачити, як жили наші предки: від побуту селян і козацьких хуторів до старовинних церков і млинів, що стоять там уже більше століття. Це місце, де можна не тільки доторкнутися до історії, а й відчути дух минулих епох.

Інна Миколаївна розповіла студентам про особливості збереження та реконструкції цих пам’яток, підкреслила важливість підтримки національних традицій, що є невід’ємною частиною нашої ідентичності.

Окрім того, для студентів Таврійського національного університету відкривається унікальна можливість проходити практику на базі музею – це безцінний досвід роботи з культурними пам’ятками, участь в музейних дослідженнях та збереженні історичної спадщини України.

Така співпраця є важливим кроком на шляху до виховання нового покоління фахівців, які будуть дбайливо ставитися до нашої історії та культури.

Запрошуємо студентів скористатися цією можливістю і долучитися до великої справи збереження української спадщини!