НОВИНИ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА ОБЛІКУ
ШАХОВИЙ ТУРНІР
29.10.2024 р.
ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ДИРЕКТОРОМ ВІДДІЛЕННЯ ТАКСОМБАНКУ
27.10.2024 р.
РАДІОДИКТАНТ ДО ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
25.10.2024 р.
25 жовтня 2024 року, у стінах нашого університету відбулася особлива подія до Дня української писемності та мови — Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цей щорічний захід, що вже став традицією, об’єднав викладачів, студентів, співробітників та всіх, хто розуміє цінність рідної мови як основи національної ідентичності та свободи.
Особливий гість заходу — Мар’ян Пирожок, відомий під псевдонімом Мар’ян Пиріг, український музикант, художник, засновник гурту «ГИЧ оркестр» і проєкту «Пиріг і Батіг», виконавець проникливої пісні «Гаї шумлять» на вірш Павла Тичини. Його присутність наповнила атмосферу зустрічі ще більшою натхненністю, адже творчість Мар’яна несе у собі дух української культури, яка поєднує мелодику слова й силу думки, звертаючись до серця кожного українця.
Проведення радіодиктанту стало особливо актуальним в ці часи історичних випробувань, коли єдність народу набуває надзвичайного значення. Для українців у всьому світі, де б вони не знаходилися, цей захід символізує спільне прагнення до збереження й розвитку рідної мови як нашого найбільшого культурного надбання. Під час радіодиктанту в залі панувала атмосфера єднання, вдячності та гордості, а кожне слово диктанту відчувалося як частина живого зв’язку між нами, тими, хто пише ці рядки, і нашою культурною спадщиною.
Мова — це не лише засіб спілкування, але й наша зброя, наш символ свободи та шлях до перемоги. Наш університет, беручи участь у Всеукраїнському радіодиктанті, ще раз демонструє готовність берегти та розвивати рідну мову, підтримуючи її в серцях молодих поколінь, адже це — основа нашої національної єдності.
Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого заходу, та продовжує берегти рідне слово, незламну силу якого ми бачимо у спільному прагненні до мирного, вільного майбутнього.
Місце проведення: Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського.
Співпраця зі стейкхолдерами. Університет «КРОК»
24.10.2024 р.
24 жовтня 2024 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами відбулась цікава зустріч з доктором економічних наук, професором кафедри економіки та фінансів Університету “КРОК” Євгенієм Бобровим на тему: «Економічна політика країн світу у контексті досягнення Цілей сталого розвитку». Професор Є. Бобров детально розкрив ключові аспекти концепції сталого розвитку, зосередивши увагу на переході від лінійної до циркулярної економіки та актуальних рішеннях для цієї трансформації. Друга частина лекції була присвячена аналізу глобальних тенденцій у сфері енергетичної та кліматичної політики через призму досягнення ЦСР-2030.
Значний інтерес викликала презентація лектора, що всебічно розкрила зміст піднятої проблематики та викликала жваве обговорення. У заході взяли участь магістри, аспіранти та викладачі кафедри економіки та фінансів Університету “КРОК”, а також здобувачі магістратури та викладачі кафедри фінансів та обліку Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, які активно обговорювали порушені питання й долучалися до дискусії.
Дякуємо лектору та сподіваємось на продовження обговорення актуальних питань у найближчій перспективі!
КРУГЛИЙ СТІЛ. ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ В УМОВАХ РЕІНТЕГРАЦІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
24.10.2024 р.
24 жовтня 2024 року викладачі та здобувачі кафедри фінансів та обліку взяли участь у засіданні круглого столу “Теоретичні та практичні аспекти управління фінансово-господарською діяльністю суб’єктів господарювання в умовах реінтеграції Автономної республіки Крим”.
Здобувач 1 курсу магістратури Ілля Мусієнко виступив з доповіддю про управління фінансовою діяльністю підприємств в умовах реінтеграції Криму (науковий керівник к.е.н., доц. Мала С.І.), наголосивши на адаптації підприємств до нових політичних, економічних і соціальних умов. Він підкреслив необхідність відновлення економічних зв’язків, залучення інвестицій і створення сприятливих умов для бізнесу, з особливою увагою до стабільності фінансових потоків та оптимізації витрат.
Здобувачка 4 курсу бакалаврату Анастасія Лозівська розкрила тему “Фінансові аспекти деокупації та реінтеграції Кримського півострову” (науковий керівник к.е.н., доц. Пилипенко О.О.), акцентуючи увагу на важливості детального фінансового планування. Вона зазначила, що ключовими факторами успішної реінтеграції є відновлення економічної інфраструктури, залучення інвестицій і підтримка бізнесу. Також було підкреслено важливість стабілізації фінансової системи та ефективного використання ресурсів.
Обидва виступи викликали значний інтерес серед учасників конференції, адже питання реінтеграції Криму є актуальними та потребують комплексного підходу до вирішення фінансових викликів. Тому за результатами засідання планується публікація матеріалів, які можуть бути використані в реалізації стратегії деокупації і реінтеграції АР Крим.
ВІТАЄМО НОВИХ СТУДЕНТІВ У НАШІЙ ДРУЖНІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ РОДИНІ!
30.09.2024 р.