ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ OLYMPIC VILLAGE

Зустріч студентів з представниками Olympic Village – нові можливості для практики та кар’єри!

7 жовтня 2024 року студенти 2-го та 3-го курсів спеціальності “Готельно-ресторанна справа” кафедри публічного управління, туризму та готельно-ресторанної справи ННІ управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського зустрілися з представниками заміського комплексу Olympic Village.

Ця подія стала важливою віхою для студентів, відкриваючи перед ними можливості для:

• практичного досвіду.

Студенти отримали унікальний шанс дізнатися про організацію роботи в одному з провідних готельних комплексів України. Вони ознайомилися з усіма аспектами управління готелем та надання послуг, що є невід’ємною частиною підготовки майбутніх фахівців. Для багатьох це може стати місцем проходження виробничої практики, яка є обов’язковою складовою навчальної програми.

• працевлаштування.

Стейкхолдери комплексу Olympic Village підкреслили зацікавленість у молодих спеціалістах та розповіли про перспективи працевлаштування. Високий рівень сервісу, сучасні стандарти обслуговування і велика кількість різноманітних заходів (від корпоративів до спортивних івентів) вимагають кваліфікованих кадрів, тому наші студенти мають шанс почати свою кар’єру в престижному закладі.

• Olympic Village пропонує студентам не лише практичні знання, але й можливість працювати в реальних умовах індустрії гостинності, що дозволить їм впевнено розвиватися на ринку праці та здобувати цінний досвід.

Ця зустріч стала важливим кроком у розвитку студентів, допомагаючи їм знайти нові горизонти як у навчанні, так і у професійній діяльності!