ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ ТА РЕАБІЛІТОЛОГІВ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРОМ ТА ЦІКАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ UMSPACE

Студенти Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського мали унікальну можливість зустрітися з досвідченим фахівцем – Усенко Мариною, магістром дефектології з українською та європейською освітою, психотерапевтом із 25-річним досвідом роботи.

Марина Усенко поділилася своїм професійним шляхом, який охоплює не лише багаторічний досвід роботи, а й особисті досягнення. Пройшовши цей шлях, вона створила навчальний заклад UMSPACE, де втілює свої ідеї про якісну та індивідуальну освіту для дітей.

UMSPACE – це простір для розвитку, де кожна дитина отримує персоналізовану підтримку, а викладачі впроваджують сучасні освітні методики, поєднуючи найкращі українські та європейські практики.
Ця зустріч надихнула студентів на нові професійні досягнення та підкреслила важливість постійного розвитку в сфері психології.