СТАРТУВАЛА IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО, ПРИСВЯЧЕНА 106-Й РІЧНИЦІ ВІД ЗАСНУВАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ І КРИМСЬКИЙ ФОРУМ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Сьогодні стартувала IV Міжнародна науково-практична конференція Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, присвячена 106-й річниці від заснування університету, а також Кримський Форум,

що проходитимуть 17–18 жовтня 2024 року.

Робочі мови Конференції: українська, англійська.
Робочі мови Форуму: українська, англійська, кримськотатарська.

Формат проведення: змішаний.
Місце проведення: Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського, м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33 (ст. м. «Звіринецька»).

Напрям роботи Конференції: Крим та Чорноморський регіон: реконструктивний
розвиток у воєнний та повоєнний період.

Вектори роботи Конференції:

• 106 років Таврійському національному університету імені В. І. Вернадського:
    досвід та перспективи розвитку.
  • Сучасний університет із класичними традиціями: реформи та виклики.
  • Правовий розвиток ЗВО у воєнний та повоєнний період.
  • Проблема української національної ідентичності в житті та творчості В. І. Вернадського.
  • Особливості психологічного супроводу, реабілітаційні методики для студентівз окупованих територій.
  • Соціокультурний та політико-історичний розвиток України в умовах російської агресії.
  • Розвиток туризму та індустрії гостинності у повоєнний період.
  • Актуальні проблеми теорії і практики, права, управління та врядування у воєнний і повоєнний період.
  • Вплив російської агресії на розвиток мистецтва в Україні.
  • Русифікації та винищення мов корінних народів: проблема збереження
    культурної і мовної ідентичності населення Криму та Чорноморського регіону.
  •  Євроінтеграційні процеси в мовному питанні.
  • Теоретичні і практичні питання та шляхи реалізації щодо енергой ресурсозбереження, енергоефективності в галузях промисловості, міського господарства та комунальної теплоенергетики.
  • Інформаційна та кібербезпека у воєнний і повоєнний період.

Напрямок роботи та заходи Форуму:

• Круглий стіл «Антиколоніальний дискурс в сучасному науково-медійному просторі України як передумова реінтеграції Криму».
  • Документальна вистава «Озимі».
  • Перекладацькі студії «Кримський інжир».
  • Журналістський воркшоп «Сучасний Крим».

Інформаційний лист конференції

Доєднатися в онлайн можна за посиланням:https://us02web.zoom.us/j/83255848967?pwd=0n4kmAXqEpj4CYSVuYHB6NvjGiwkkc.1

Запрошуємо всіх охочих!