НОВИНИ ННІУЕП

Відбулась VІІІ міжнародна науково-практична конференція ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ: АСПЕКТИ РЕІНТЕГРАЦІЇ КРИМУ В ГОСПОДАРСЬКИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ.

15.11.2024 р.

 Цього разу традиції проведення щорічних міжнародних конференцій розширилися включенням кримської тематики. Учасників конференції привітали ректор Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського Валерій БОРТНЯК, ректор Академії економіки Молдови Олександр СТРАТАН, в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Іван ПАРУБЧАК, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України Світлана ДОМБРОВСЬКА, доцент Державного університету Молдови Іон ДУЛЬСЬКИЙ, директор навчально-наукового інституту управління Маріупольського державного університету Денис ТАРАСЕНКО, директор навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства ТНУ імені В.І.Вернадського Володимир КИСЕЛЬОВ.

 

Цікаво було послухати виступи практиків публічного управління. Степан КЛИМЕНКО, директор державного департаменту ливарного виробництва повідомив про відновлення народного господарства України в післявоєнний період. Юрій ДЕРКАЧ, Генеральний директор української асоціації вторинних металів УА Втормет, розповів про розвиток гірничо-металургійного комплексу в умовах військового стану.

 

Впродовж роботи конференції Світлана ЗАЄЦЬ, експерт Центру академічної етики та досконалості в освіті “Eтос” ознайомила учасників з університетською традицією та сучасними викликами щодо питань академічної свободи.

 

Представники академічної спільноти – Андрій ДЄГТЯР, Дмитро КЛИНОВИЙ, Ірина ПЕТРОВСЬКА, Тетяна БЄЛЬСЬКА, Василь НАДРАГА, Наталія ЧЕЧЕТОВА виступили з цікавими доповідями про напрями діяльності місцевих органів влади щодо відновлення та підтримки бізнесу Харківщини в умовах воєнного стану, цільові орієнтири зеленого реконструктивного розвитку України, механізми публічного управління під час кризових ситуацій, проблеми інформаційного забезпечення в управлінні соціальними ризиками та шляхи їх вирішення, інвестиційний потенціал відновлення економіки України.

 

Важливою в даному заході була участь студентів та здобувачів наукового ступеня доктора філософії. Віктор ІВКІН ознайомив з результатами дисертаційного дослідження щодо впровадження агровольтаїки як ключового елементу реконструкції Криму в повоєнний період. Євген КИСЕЛЬОВ висвітлив особливості світової системи публічного управління енергетичною безпекою. Наталія СІДЕНКО виклала своє бачення щодо стратегії розвитку підприємств в умовах  інформаційного суспільства та розповіла як адаптувати підприємство до нестабільного зовнішнього середовища. Ельдар АБЛЯЗІЗОВ запропонував напрями адаптації банку з іноземним капіталом до умов війни в Україні, Владислав ЖАБСЬКИЙ обгрунтував механізми публічного управління в сфері податку на прибуток підприємств у розрізі відносин з контрагентами.

 

Щиро дякуємо всім учасникам конференції. Конструктивна тристороння зустріч практиків, представників академічної спільноти та здобувачів і студентів стала науковою платформою для обговорення проблем управління, економіки та природокористування в аспектах реінтеграції Криму в господарський комплекс України, а також збагатила ідеями для майбутнього оновлення та удосконалення освітніх та освітньо-наукових програм університету.

ВІДЕО