Алгоритм реєстрації вступників на ЄВІ/ЄФВВ

З 8 до 31 травня 2023 року відбуватиметься реєстрація вступників до магістратури для складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

 

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) є обов’язковим для вступу до магістратури на всі спеціальності і складається з:

 • тесту загальної навчальної компетентності;
 • тесту з іноземної мови (англійська або німецька, або французька, або іспанська на вибір).

 

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) є обов’язковим  для вступу до магістратури на спеціальності галузей знань:

 • 05 Соціальні та поведінкові науки – 051 «Економіка», 052 «Політологія», 053 «Психологія»; 
 • 06 Журналістика – 061 «Журналістика»; 
 • 07 Управління та адміністрування – 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 073 Менеджмент»;
 • 08 Право – 081 «Право»; 
 • 28 Публічне управління та адміністрування – 281 «Публічне управління та адміністрування»; 
 • 29 Міжнародні відносини – 292 «Міжнародні економічні відносини»

 

Реєстрація можлива як в очному, так і в дистанційному форматі. Для реєстрації необхідно звернутись до Приймальної комісії Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (вул. Джона Маккейна, 33, каб. 108) або ж надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії pk@tnu.edu.ua скановані копії (фотокопії) документів: 

 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає складати ЄВІ/ЄФВВ;
 • документа, що посвідчує особу;
 • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання);
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЄВІ/ЄФВВ);
 • файл з фотографією вступника (фото для документів) у форматі JPEG чи PNG загальний об’ємом до 1Мб.

 

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

 

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

 

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у реєстрації, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії відправить повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

 

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену вами в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

 

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

 

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену вами в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

 

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

 

Нагадаємо, що цьогоріч для вступу до магістратури випробування відбуватимуться в комп’ютерному форматі.

 

Якщо у Вас залишилися ще питання стосовно реєстрації, можете звернутись до приймальної комісії за телефонами:

 

Телефони для довідок та консультацій:

(044) 529-00-58,

+38 (095) 888-48-69,

e-mail: pk@tnu.edu.ua

 


Чекаємо на вас за адресою:
01042, м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33, каб.108

понеділок – п’ятниця – з 10:00 до 15:00.