ЦЕНТР СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ ТА КУЛЬТУРИ

Центр створено наказом ректора Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.

Центр створений як структурний підрозділ Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, що входить в структуру університету та може складатись з одного або у кількох відділень з видів спорту. До складу Центру зараховуються працівники та студенти, які навчаються у Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського.

Центр студентського спорту та культури підпорядкований помічнику ректора – Курисько Ігору Васильовичу.

Основні завдання Центру:

– залучення студентів та співрорбітників університету до занять спортом;

– проведення навчально-виховної та спортивно-тренувальної роботи;

– розвиток та підтримання на високому рівні спорту в університеті;

– підготовка кваліфікованих спортсменів серед студентів та працівників університету;

– організація та забеспечення участі  спортсменів університету в спортивних змаганнях;

– підтримання та розвиток матеріальної бази;

– організація та проведення навчально-тренувального циклу;

– організація та проведення інформаційної та культурно-просвітницької діяльності;

– організація культурного відпочинку, розваг, концертів, театральних постановок;

– здійснення діяльності та надання платних послуг, відповідно до чинного законодавства, статуту університету та положенням про Центр.

Послуги:

– надання спортивного залу в позанавчальний період;

– надання актового залу в позанавчальний період;

– надання відкритого спортивного майданчику;

– надання тренажерного залу в позанавчальний період.

Телефони:

+38(073) 045-07-44