Культурно-виховна робота кафедри журналістики

У ТНУ розпочались дні вшанування жертв Голодомору

20.11.2024 р.

 

 
Сьогодні у музеї трипільської культури при Таврійському Національному Університеті імені В.І. Вернадського відбулась лекція, «Віктор Цимбал- «Людина правди».
 
Лекцію проводив Андрій Іванець, представник Національного музею Голодомору.
 
Подія присвячена Віктору Цимбалу – видатному художнику, громадському діячу, воїну армії УНР.
Студенти 1-4 курсів ННІ філології та журналістики катедр: журналістики, кримськотатарської та східної філології, слов’янської та романо-германської філології Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського прийняли участь у заході до дня пам’яті жертв Голодомору.
Дякуємо спікеру за змістовну та цікаву розповідь про драматичний пласт історії України, що дуже сильно перегукується з сьогоденням!

Студенти взяли участь у церемонії нагородження переможців Міжнародного молодіжного кінофестивалю «Історичний бекстейдж України»

16.11.2024 р.

 

Студенти Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського взяли участь у церемонії нагородження переможців Міжнародного молодіжного кінофестивалю «Історичний бекстейдж України», яка відбулася 16 листопада в Київському палаці дітей та юнацтва. Ця подія зібрала творчу українську молодь з різних куточків країни та світу, що дозволило учасникам поділитися своїми ідеями й отримати новий досвід у сфері кінематографу. 🎞️ Під час церемонії студенти не лише мали змогу дізнатися імена переможців, але й відчути натхнення від робіт своїх ровесників, які торкалися важливих сторінок української історії. Особливою подією дня став майстер-клас від режисера Юрія Ковальова, який поділився своїм досвідом створення першого українського фільму-фентезі «Сторожова застава». Це було цікаво не лише майбутнім митцям, а й усім, хто прагне краще розуміти процеси створення кіно.  Для студентів ця подія стала важливим джерелом мотивації та нових знань. Вони відзначили, що фестиваль сприяє популяризації української культури через кіномистецтво, а також заохочує молодь до активної участі у творчих проєктах.
 
 
 

екскурсія на телеканал “Прямий”

10.11.2024 р.

 

10 листопада студенти кафедри журналістики разом із завідувачкою кафедри Анжелікою Досенко відвідали телеканал “Прямий”. Під час екскурсії студенти мали змогу :
– зануритися у процес виробництва новин,
– побачити специфіку роботи прямого ефіру,
– поспілкуватись з випусковий редактором Віталієм Захаровим.
В. Захаров – стейкхоледар ОП “Журналістика”, який плідно співпрацює з кафедрою – читає гостьові лекції, запрошує на екскурсії, дає безцінні поради щодо покращення якості освіти.
Атмосфера роботи та особливості практичного боку майбутньої професії – справили на студентів не аби яке враження, дякуємо за можливість.
 

Студенти та викладачі Навчально-наукового інституту філології та журналістики національного університету імені В. І. Вернадського долучилися до відзначення Дня Республіки Казахстан у культурному просторі «Юрта незламності»

25.10.2024 р.

Сьогодні, 25 жовтня, студенти Таврійського національного університету мали честь взяти участь у святкуванні Дня Республіки Казахстан у Києві. Захід відбувся в парку імені Тараса Шевченка, де «Юрта незламності» гостинно приймала всіх, хто прагнув відчути багатогранність казахської культури.
Цей захід, спрямований на зміцнення культурних зв’язків та дружби між народами, став яскравим святом, у якому українські та казахські традиції злилися в єдину мелодію гармонії та взаємоповаги. Програма концерту яскраво продемонструвала спорідненість обох культур, що мають спільні історичні корені, об’єднуючи традиційну казахську музику з виступами українських артистів, які дарували публіці радість через народні пісні.
Учасники заходу відчули атмосферу, яка неначе перенесла їх у епоху великого Тараса Шевченка, чия доля тісно переплітається з казахською землею. Саме на безмежних просторах Казахстану наш Кобзар провів частину свого життя на засланні, де відчув тепло та співчуття місцевого населення.
Сергій Нагорняк, голова міжпарламентської групи дружби з Казахстаном та співзасновник проєкту «Юрта незламності», привітав усіх зі святом, щиро подякував казахським друзям за міцні відносини, що ґрунтуються на взаєморозумінні, та висловив сподівання, що Казахстан не зазнає подібних страждань, з якими зіткнулася Україна. У своїй промові він наголосив на важливості дружніх стосунків між нашими народами, побажав миру та благополуччя кожному.
Свято завершилося щедрим частуванням національними стравами казахської кухні, яке не лише вразило гостей різноманіттям смаків, але й стало яскравим підтвердженням казахської гостинності. Це надало заходу особливої атмосферності та тепла, сприяючи тому, що кожен присутній відчув себе частиною великої родини, де панували злагода та підтримка.
Щиро дякуємо організаторам за цю чудову нагоду святкувати разом!
Вітаємо всіх громадян Казахстану з Днем Республіки та від щирого серця бажаємо миру, процвітання та добробуту.
Нехай історія дружби між українським і казахським народами, з їхніми спільними спогадами й культурними здобутками, розквітає з новою силою, а наше культурне спілкування надихає та об’єднує, даруючи один одному світлі миті взаєморозуміння та підтримки.

“Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського: креативність та журналістика на фестивалі ”Modern Media”

22.10.2024 р.

 
22 жовтня о 14:00 відбулося урочисте відкриття І фестивалю-конкурсу “Morden Media”, приуроченого до 106-річниці з дня заснування Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.
На фестиваль прибуло більше 50 учасників зі шкіл та коледжів Києва, які представили понад 20 робіт на тему “Україна майбутнього”.
 
Програма фестивалю була насиченою та цікавою:
• Презентація кафедри журналістики – учасники мали можливість ознайомитися з навчальними можливостями та напрямками кафедри.
• Майстер-клас від Заслуженого режисера України Сергія НАТАЛУШКО – унікальна можливість дізнатися секрети майстерності безпосередньо від професіонала.
• Журналістський квест для учасників фестивалю – захоплюючий формат, який дозволив втілити отримані знання на практиці.
• Церемонія нагородження переможців грамотами, кубками та заохочувальними призами.
Серед переможців:
• Перше місце: Шинкарьова Антоніна (Оптико-механічний коледж, спеціальність “Журналістика”)
• Друге місце: Даниленко Марія, учениця 11 класу ліцею №41 м. Києва
• Третє місце: Грошев Микола, ліцей “Універсум”
Також були відзначені роботи учнів ліцею №53 м. Києва (Дарія Княгицька, Анна Більченко, Микита Івашко), Гринь Валерія, учениці Опорного закладу загальної середньої освіти імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області, та Софії Невідомої, вихованки гуртка з “Основ журналістики” та медіаграмотності Кременчуцького міського центру позашкільної освіти “Академія майбутнього”.
Дякуємо всім учасникам та організаторам за чудову атмосферу та яскраві емоції! Разом ми будуємо Україну майбутнього!

СТУДЕНТИ 3 КУРСУ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ГОЛОДОМОРУ В КИЄВІ

03.10.2024 р.

3 жовтня 2024 року студенти 3 курсу кафедри журналістики ННІ філології та журналістики ТНУ імені В.І. Вернадського в межах навчальної дисципліни “Історія української літератури” відвідали музей Голодомору в Києві.

Музей Голодомору навчає протистояти ненависті і порушенню прав людини. Своєю діяльністю він культивує захист людської гідності та демократичних цінностей і запобігає злочину геноциду, виховуючи у громадян толерантність, почуття моральної відповідальності перед викликами всім нормам права і свободам.

У професійному контексті екскурсійних рефлексій студіювали:

– сучасну гібридну інформаційну війну у порівняльному аспекті з політикою комуністичного режиму;
– сучасні та радянські пропагандистські ЗМІ на окупованих територіях;
– фотоматеріали геноциду української нації.

Знаємо!  Пам’ятаємо!  Не забудемо!

Слава Україні!  Героям Слава!🇺🇦

зустріч з дітьми оздоровчого центру на Київщині

21.06.2024 р.

Незважаючи на вихідний день та несприятливі погодні умови, викладачі та студенти Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського провели незабутню зустріч з дітьми оздоровчого центру на Київщині.
В рамках програми «Оздоровлення», діти з вразливих категорій мають можливість безкоштовно відпочити в таборі та взяти участь у цікавих та корисних заходах.
Під супроводом викладачів та студентів, діти весело, пізнавально та цікаво проводили час.
Завідувач кафедри кримськотатарської та східної філології Афізе Амірамзаєва та директор Інституту філології та журналістики Ольга Шарагіна організували захоплюючий майстер-клас з написів арабською мовою.
Вони писали дитячі імена арабською, ознайомлювали з культурою кримських татар та демонстрували елементи традиційного одягу.
Дітям було дуже цікаво поринути у нову для них культуру.
Студенти-реабілітологи також долучилися до заходів, організувавши спортивні змагання.
Дітей зацікавили чудові ігри та контакт з активними студентами.
Крім того, була проведена вікторина з історії та географії українського Криму.
Діти продемонстрували свої гарні знання, підтверджуючи, що Крим – це Україна.
Наостанок, всіх гостинно привітали та пригостили українським національним кулішем. Було дуже смачно та приємно, що додало зустрічі особливого національного колориту.
Цей день став не лише веселим та пізнавальним для дітей, але й вкотре довів, що знання, підтримка та взаємодія можуть змінити світ на краще.
Викладачі та студенти Таврійського університету пишаються можливістю робити свій внесок у розвиток та підтримку дітей, які цього потребують.

Кримська стратегія або як в ТНУ згадують український Крим

18.06.2024 р.

 
18 червня в музеї ТНУ імені В.І. Вернадського відбувся науковий семінар “Історія Криму: погляд у минуле”,організатором якого стала кафедра журналістики. Захід відбувся у змішаному форматі, але це жодним чином не вплинуло на атмосферу.
Серед спікерів до заходу долучились :
Михайло Шевченко, директор УІКДІ,
Роман Пономаренко, експерт УІКДІ, кандидат філологічних наук, військовий історик та аналітик.
Юксель Гаяна, к.філол.н., доцент кафедри журналістики ННІ ФІЖ ТНУ імені В.І. Вернадського, співкоординатор центру реінтеграції та розвитку Криму, член Меджлісу кримськотатарського народу
Андрій Щекун, координатор Центру реінтеграції та розвитку Криму ТНУ імені В.І. Вернадського, представник крайової ради Українців Криму
Лариса Кочубей – доктор політичних наук, професор кафедри ПР та журналістики КНУКіМ.
Володимир Наконечний – кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин КНУКіМ.
Андрій Іванець – кандидат історичних наук, науковий співробітник Національного музею Голодомору-геноциду.
Андрій Радченко – кандидат історичних наук.
 
Авторитетні та цікаві наукові, історичні, політичні погляди на історію нашого українського Криму, цікаве спілкування та приємна атмосфера. Варто наголосити, що цей захід, є сходинкою щодо впровадженням Кримської стратегії згідно із затвердженим положенням університету!
Це чудовий підсумок публічних заходів наприкінці 2023-24 навчального року.
 
Можемо! Знаємо! Будемо!
Слава Україні!
Героям слава

Профорієнтаційна робота в реаліях свята

06.06.2024 р.

 
6 червня в Україні відзначають день журналіста. Тому з нагоди цього професійного свята в Київському палаці дітей та юнацтва відбулось продовження нагородження спецпреміями переможців ХХІІ Міжнародного фестивалю–конкурсу дитячо–юнацької журналістики «Прес-Весна на Дніпрових схилах», що проводиться у Києві 22-й рік поспіль.
⁃ «Я дуже рада , що ми зустрілися саме в наше професійне свято. Саме тут, у Київському палаці дітей та юнацтва, зародився наш фестиваль. Сьогодні ми вступили в нову еру, яка має назву «Відлуння Прес-Весни». Ми починаємо напрацьовувати нові матеріали для Прес-Весни 2025. », – зазначила Надія Олексіївна Іллюк, голова інформаційно-творчої агенції ЮН-ПРЕС.
Загалом до конкурсу долучилось 587 учасників, які надіслали понад 800 робіт з усієї України та 12 країн світу: Польща, Нідерланди, Данія, Узбекистан, Словаччина, Канада, США, Марокко, Литва, Латвія, Бельгія та Чехія.
З профорієнтаційною діяльністю до фестивалю доєднались й студенти кафедри журналістики Навчально-наукового університету філології та журналістики Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, який є ВНЗ-партнером фестивалю «Прес-Весна на Дніпрових схилах» і підтримує його як інформативно, так і в призовому плані. Також кафедра журналістики має тісну співпрацю з агенцією ЮН-ПРЕС.
22 роки «Прес-Весна на Дніпрових схилах» об’єднує молодь, яка хоче спробувати свої сили в журналістиці, опанувати нові навички та перейняти досвід медіапрофі. Такий профорієнтаційний захід дає можливість молоді спробувати себе у професії теле-, радіо- журналіста, оператора, фотографа, спікера, блогера… Багато переможців «Прес-Весни» сьогодні вже досвідчені медійники і кожного дня доносять до українців важливу інформацію, що так необхідна під час війни 24/7. Матеріали учасників фестивалю будуть представлені на різних медіа-платформах, таких як: «онлайн-радіо П.О.Р.Ш.», телебачення, «КиївВлада» та багато інших.
Вітаємо всіх причетних до сьогоднішнього свята, а також бажаємо знайти нові сили й натхнення для подальшого розвитку у сфері журналістики. І памʼятайте, що справжній журналіст повинен мати порядність, професіоналізм і патріотизм. Ви можете розставляти це 3 «П» як завгодно , але на сьогодні журналіст насамперед повинен бути патріотом.

Профорієнтаційна робота в реаліях свята

06.06.2024 р.

 
6 червня в Україні відзначають день журналіста. Тому з нагоди цього професійного свята в Київському палаці дітей та юнацтва відбулось продовження нагородження спецпреміями переможців ХХІІ Міжнародного фестивалю–конкурсу дитячо–юнацької журналістики «Прес-Весна на Дніпрових схилах», що проводиться у Києві 22-й рік поспіль.
⁃ «Я дуже рада , що ми зустрілися саме в наше професійне свято. Саме тут, у Київському палаці дітей та юнацтва, зародився наш фестиваль. Сьогодні ми вступили в нову еру, яка має назву «Відлуння Прес-Весни». Ми починаємо напрацьовувати нові матеріали для Прес-Весни 2025. », – зазначила Надія Олексіївна Іллюк, голова інформаційно-творчої агенції ЮН-ПРЕС.
Загалом до конкурсу долучилось 587 учасників, які надіслали понад 800 робіт з усієї України та 12 країн світу: Польща, Нідерланди, Данія, Узбекистан, Словаччина, Канада, США, Марокко, Литва, Латвія, Бельгія та Чехія.
З профорієнтаційною діяльністю до фестивалю доєднались й студенти кафедри журналістики Навчально-наукового університету філології та журналістики Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, який є ВНЗ-партнером фестивалю «Прес-Весна на Дніпрових схилах» і підтримує його як інформативно, так і в призовому плані. Також кафедра журналістики має тісну співпрацю з агенцією ЮН-ПРЕС.
22 роки «Прес-Весна на Дніпрових схилах» об’єднує молодь, яка хоче спробувати свої сили в журналістиці, опанувати нові навички та перейняти досвід медіапрофі. Такий профорієнтаційний захід дає можливість молоді спробувати себе у професії теле-, радіо- журналіста, оператора, фотографа, спікера, блогера… Багато переможців «Прес-Весни» сьогодні вже досвідчені медійники і кожного дня доносять до українців важливу інформацію, що так необхідна під час війни 24/7. Матеріали учасників фестивалю будуть представлені на різних медіа-платформах, таких як: «онлайн-радіо П.О.Р.Ш.», телебачення, «КиївВлада» та багато інших.
Вітаємо всіх причетних до сьогоднішнього свята, а також бажаємо знайти нові сили й натхнення для подальшого розвитку у сфері журналістики. І памʼятайте, що справжній журналіст повинен мати порядність, професіоналізм і патріотизм. Ви можете розставляти це 3 «П» як завгодно , але на сьогодні журналіст насамперед повинен бути патріотом.

фестиваль документалістики “Війна в об’єктиві”

08.06.2024 р.

Студенти 1 курсу журналістики Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відвідали фестиваль документалістики.
В Українському домі з 7 по 9 червня відбудеться фестиваль документалістики “Війна в об’єктиві”.
Фестиваль організовує служба зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ (“ТРО Медіа”) @tro.media.news
Зокрема, 7 червня відбулося нагородження переможців конкурсу “Війна в об’єктиві” у таких номінаціях, як: текстовий репортаж, кращий оператор, кращий інтерв’юер, кращий радіорепортаж, фото та відео репортажі та улюбленець “долі” глядацьких симпатій.
Також, глядачі спостерігали прем’єру документального фільму “Журналіст у формі”, що присвячений Володимиру Мукану, який загинув 29 квітня 2023 року під Бахмутом.
8 червня на глядачів очікує стрічка Андрія Різоля з циклу документальних фільмів «Культура vs війна» та показ фільму «Готові до спротиву. 107 бригада ТРО».
9 червня відбудеться прем’єра «Щити Києва», показ художнього фільму Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги. Герої не вмирають».

призові місця на Всеукраїнському фестивалі креативної молоді “Creativehub”

21.05.2024 р.

Студентки третього курсу спеціальності 061 “Журналістика” Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Романенко Поліна та Фінчук Антоніна здобули призові місця на Всеукраїнському фестивалі креативної молоді “Creativehub” ораганізатором якого став Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”.
Дякуємо організаторам за захід, а нашим чарівним учасницям – подальших творчих злетів.

нагородження призерів XXII Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна на Дніпрових схилах»

18.05.2024 р.

Сьогодні відбулось нагородження призерів XXII Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна на Дніпрових схилах» партнером якого є і наш Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського .
Студенти Навчально-наукового інституту філології та журналістики провели профорієнтаційну роботу з учасниками, розказали про переваги навчання і подарували «кримські подарунки».
Міжнародний медіафестиваль-конкурс “ПресВесна на Дніпрових схилах” є важливою подією у журналістському середовищі. Він проводиться з метою визнання та підтримки якісної журналістики, просування професійних стандартів та обміну досвідом між журналістами, а також початківцями, з різних країн. Цього року цей конкурс спрямований на вікову категорію від 5 до 21 року.
Надія Олексіївна Іллюк, голова інформаційно-творчої агенції ЮН-ПРЕС, зазначила, що «ПресВесна на Дніпрових схилах» має професійну спрямованість.
– «Раніше у нас було 10 номінацій, які охоплювали всі журналістські жанри. Цього року ми їх змінили. Тепер у нас 7 номінацій . Але зʼявились такі нові як «аудіовізуальні», «мережева журналістика», «кіно», «анімація». Учасники надіслали більше 900 матеріалів, але журі відібрали для конкурсу 587. Всі матеріали дуже цікаві».
Жюрі, складене з професіоналів у галузі журналістики, оцінювали роботи за критеріями якості, інноваційності, актуальності та ефективності.
Учасники фестивалю мали можливість представити свої роботи широкому колу фахівців та глядачам, а також обговорити актуальні теми та проблеми у журналістиці на спеціальних панелях дискусій та семінарах.
Цього року тема Фестивалю – “Я так бачу світ”. Вона виражає особистий погляд або сприйняття людиною навколишнього світу. Це може означати, що людина розуміє світ навколо себе через власний досвід, переконання, цінності, віру, культурний контекст тощо. Ця фраза підкреслює індивідуальність та унікальність сприйняття.
«Ми дуже хотіли, щоб учасники зробили такі матеріали і розповіли, що саме вони бачать сьогодні, який він – цей світ», – зазначила голова інформаційно-творчої агенції ЮН-ПРЕС.
Дякуємо організаторам за проведення чудового Фестивалю, а також за можливість розвивати свої творчі здібності.

Юрта незламності та лекція провідного історика-азербайджаніста Олега Купчика

20.04.2024 р.

19 квітня викладачі та студенти Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського відвідали Юрту незламності та послухали лекцію провідного історика-азербайджаніста Олега Купчика. Виступ був присвячений студентам-азербайджанцями міста Києва, які зіграли важливу роль в історії українсько-тюркських відносин та участі студентів-азербайджанців у громадському та культурному житті українського суспільства на поч. ХХ ст.

Павло Скоропадський – одна з найбільш знакових постатей українських Визвольних змагань 1917-1921 років

11.04.2024 р.

 
10 квітня 2024 року в Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського за участі Українського Інституту Консервативних Досліджень (УІКДІ) в рамках відзначення 151 – річниці від дня народження Гетьмана України відбулося Експертне обговорення на тему: “Скоропадський – символ української держави: шлях у майбутнє”.
На зустрічі присутніми були видатні спікери та науковці, які активно досліджують минуле нашої країни:
🔹 Михайло Шевченко – директор та засновник Українського Інституту Консервативних Досліджень (УІКДІ).
🔹 Дмитро Білий – доктор історичних наук, професор, завідувач відділу дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду.
🔹 Олексій Самойлов – кандидат історичних наук, доцент, політолог-міжнародник, фахівець з міжнародних відносин, директор Навчально-наукового інституту журналістики, кіно і телебачення Київського міжнародного університету.
🔹 Андрій Іванець – кандидат історичних наук, науковий співробітник Національного музею Голодомору-геноциду.
Цілковито вражаюче обговорення розкрило важливі аспекти діяльності гетьмана України Павла Скоропадського та його вплив на історію країни.
Було проговорено сьогодення нашої країни, плани щодо розбудови нового українського суспільства та роль молоді у головних процесах державотворення в контексті історичної спадщини гетьмана Павла Скоропадського.
Широке коло питань, які стали предметом палкої полеміки.
Павло Скоропадський, відомий своєю військовою майстерністю та політичною діяльністю, справді відіграв важливу роль у період революційних подій в Україні.
Вибраний отаманом Вільного козацтва в Чигирині, він виявився ключовою фігурою на шляху утвердження української державності.
Важливо відзначити, що Павло Скоропадський відмовився від соціалістичних ідей Центральної Ради, демонструючи свою вірність ідеям національної самостійності та незалежності України.
Його згода з першими універсалами нової влади про незалежність України свідчить про його рішучість в захисті національних інтересів.
За його правління було налагоджено дієздатну адміністративну систему управління, розбудовувалися освіта, наука, державний апарат, за сприяння було відкрито Академію наук, Національний історичний музей, 150 українських шкіл, для яких було видано кілька мільйонів підручників рідною мовою.
За сім з половиною місяців гетьманату в країні встановилася економічна стабільність, що свідчить про ефективне управління та лідерські якості Гетьмана України.
.
Також під час дискусії важливим аспектом стало відношення Павла Скоропадського до кримського питання, його слова про те, що “Україна без Криму не може жити”, «Крим має належати Україні», відображають не лише геополітичну важливість півострова, а й його значення для національного ідентитету та історичних зв’язків українського народу.
Подальше наголошення Гетьманом на тому, що майбутнє стосунків між Україною та Кримом повинне залежати від бажання самого кримського народу, віддзеркалює демократичні принципи та повагу до волі та прав національних меншин, що має велике значення для розуміння та вирішення сучасних проблем українського суспільства, зокрема стосовно Криму.
А чи ж пов’язаний Гетьман з Таврійським університетом?
Це питання найбільше хвилювало студентів.
І вони отримали відповідь.
«Відкриття Таврійського університету відбулося за доби гетьманату в Києві, травень 1918 року, але через різні політичні події, які відбувались з Кримом у 1918 році, дефакто відкриття університету відбулось у Криму восени, тому часто згадують лише цю дату, хоча можна так само в травні відзначати дату, коли було проголошено, що Таврійський університет створено і що він буде працювати» – зазначив Андрій Іванчук.
Приємна й дружня атмосфера спілкування, новітні наукові погляди, дискусійні питання від студентів, альтернативні рішення – все це зробило зустріч цікавою.
Такі тематичні зустрічі не лише допомагають краще зрозуміти минуле, але й розширюють наше уявлення про сучасні події та виклики, з якими стикається Україна.
Історія – це не лише минуле, але й ключ до майбутнього, і дякуємо усім учасникам обговорення за внесок у цей важливий діалог!

Відповідальний за інформаційне наповнення сторінки: кафедра журналістики