Навчання на підготовчому відділені

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН

Підготовче відділення для іноземних громадян Навчально-наукового центру міжнародної освіти організоване з метою підготовки до вступу до закладу вищої освіти іноземних громадян, для поліпшення рівня володіння іноземцями українською мовою та набуття ними первинних фахових знань.

 

Навчально-науковий центр міжнародної освіти також забезпечує залучення іноземних слухачів/студентів до навчання у Таврійському національному університеті імені  В. І. Вернадського та здійснює процедуру перевірки документів про попередню освіту, визнання та подальшого подання на підтвердження в Україні, документування посвідкою на тимчасове проживання з метою навчання, а також супровід іноземних студентів упродовж навчання на Підготовчому відділенні для іноземних громадян.

 

За період існування Навчально-наукового центру міжнародної освіти на Підготовчому відділенні проходили підготовку іноземні громадяни з 18 країн світу (КНР, Ірак, Іран, Нігерія, Туреччина, В’єтнам, Туніс, Туркменістан, Об’єднані Арабські Емірати, Єгипет, Судан, Лівія, Алжир, Азербайджан, Марокко, Японія, Південна Корея, Палестина, Йорданія, Індія), які успішно продовжили навчання у різних закладах вищої освіти України.

 

На підготовче відділення приймаються іноземні громадяни, які мають повну середню освіту, але потребують вивчення української мови.

Організація навчально-виховного процесу здійснюється на належному науковому і методичному рівнях для підготовки іноземців до навчання в Таврійському національному університеті імені  В. І. Вернадського, а також в інших ЗВО України.

 

Основним завданням підготовчого відділення є здійснення освітньої діяльності з підготовки до вступу іноземних громадян та осіб без громадянства до закладів вищої освіти України, зокрема:

  • вивчення слухачами української мови та інших навчальних дисциплін нерідною мовою навчання згідно з навчальними планами та програмами;
  • соціально-психологічна, соціально-культурна, лінгвістична адаптація слухачів до умов навчання в Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського, а також в інших ЗВО України, знайомство з українською історією і культурою.

 

Навчальний процес здійснюється у таких формах: навчальні заняття, самостійна робота, контрольні заходи. Основними видами навчальних занять є: лекції, аудиторні практичні/семінарські заняття, консультації. Слухачі підготовчого відділення мають канікули, передбачені навчальним планом.  Викладачі постійно займаються творчою, виховною, культурно-просвітницькою діяльністю зі слухачами.

 

Термін навчання

Термін навчання на підготовчому відділенні  7-10 місяців.

Термін навчання може змінюватись у зв’язку з різними строками заїзду іноземних громадян та осіб без громадянства, що регламентується законодавчими актами Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ України.

Форма навчання – денна (можлива дистанційна)

В’їзд і зарахування на підготовче відділення здійснюється упродовж усього року.

 

Запрошення

Для отримання Запрошення абітурієнт звертається до Таврійського національного університету імені  В. І. Вернадського особисто або через представника за електроною адресою: asoian.liudmyla@tnu.edu.ua

 

Основні документи для Запрошення:

1) копія паспорта (сторінки з фото)  з перекладом на українську мову;

2) копія документа про здобутий рівень освіти з оцінками (балами) або академічної довідки з перекладом на українську (англійську) мову;

3) письмова згода на обробку персональних даних заповнену абітурієнтом особисто.

Після розгляду документів університет видає Запрошення на навчання, яке оформлено згідно з вимогами Міністерства освіти і науки України.

Для отримання в’їзної візи на навчання в Україні абітурієнту необхідно: з оригіналом Запрошення звертатися до Посольства України для отримання візи.

Якщо у Вашій країні немає українського Посольства, ми підкажемо – до зони відповідальності якого Посольства України відноситься Ваша країна.

З порядком оформлення візи Ви повинні ознайомитися на вебсайті українського Посольства.

Запрошення оформлюють фахівці підготовчого відділення у період з 1 квітня до 1 листопада поточного року.

Написання імені і прізвища в Запрошенні повинні співпадати з даними паспорта.

 

Для вступу до університету  іноземний громадянин надає наступні документи:

  1. Оригінал і копію документу про попередню освіту з перекладом українською мовою;
  2. Оригінал і копію документу з перекладом українською мовою про середню освіту і додаток до нього з вказівкою отриманих оцінок (балів) учбових дисциплін;
  3. 6 фото розміром 35 х 45 мм;
  4. Медичний сертифікат про стан здоров’я, засвідчений офіційним органом охорони здоров’я країни і виданий не пізніше ніж за два місяці до від’їзду на навчання в Україну;
  5. Національний паспорт і копію паспортного документу з перекладом українською мовою;
  6. Оригінал запрошення виданий університетом.

Увага! Документи, зазначені у підпунктах 1, 2, 5 мають бути перекладені українською мовою та засвідчені нотаріально.

Важливо: З порядком оформлення візи можна ознайомитися на вебсайті українського Посольства.

Після отримання української візи необхідно обов’язково повідомити фахівців підготовчого відділення про дату прильоту запрошеного іноземного громадянина. Відсканований квиток варто надіслати на електронну адресу підготовчого відділення (asoian.liudmyla@tnu.edu.ua) не пізніше, ніж за 3 дні до прильоту.

За необхідності представник університету зустріне запрошеного іноземного громадянина в аеропорту і привезе до університету.

 

Якщо Ви прийняли рішення вчитися на підготовчому відділенні нашого університету Вам необхідно:

Відсканувати і направити на нашу електронну адресу копію документу про освіту з перерахуванням предметів і оцінок.

Документи мають бути перекладені на одну з мов: українську або англійську.

 

Контакти:

Україна, Київ, 01042, вул. ДжонаМаккейна, 33 каб. 321.

Тел. +38068-376-39-02

E-mail: asoian.liudmyla@tnu.edu.ua

 

Директор Навчально-наукового центру міжнародної освіти

Асоян Людмила Вікторівна