Неформальна освіта

ТРЕНІНГ “Рекомендації щодо застосування термінології збройного конфлікту у медіа”

27.11.2024 р.

27 листопада 2024 р. на базі Дніпровського центру журналістської солідарності Національної спілки журналістів України відбувся тренінг з теми: «Рекомендації щодо застосування термінології збройного конфлікту у медіа», в якому взяла участь ст. викладачка кафедри журналістики Марина Отрішко.

Мета тренінгу – допомогти журналістам правильно висвітлювати події, пов’язані зі збройним конфліктом, використовуючи загальноприйняту термінологію міжнародного права.

 У межах тренінгу обговорили два ключових блоки:

  1. Категорії, пов’язані зі збройною агресією, такі як окупаційна адміністрація, воєнні злочини, депортація, фільтрація, колабораціонізм.
  2. Правові статуси жертв конфлікту: жертви катувань, цивільні заручники, зниклі безвісти тощо.

  Тренінг надав учасникам глибоке розуміння ключових категорій, що стосуються воєнних злочинів і прав людини. Отримані знання дозволяють більш ефективно висвітлювати ці складні правові питання та підвищують обізнаність щодо важливих аспектів міжнародного права в умовах конфлікту.

Візуалізація даних

27.11.2024 р.

вебінар Національного бюро програм ЄС «Креативна Європа» в Україні на тему «Телевізійний та онлайн-контент»

26.11.2024 р.

Студенти Таврійського національного університету приєдналися до вебінару Національного бюро програм ЄС «Креативна Європа» в Україні на тему «Телевізійний та онлайн-контент», що відбувся 26 листопада 2024 року. Під час вебінару учасники мали змогу дізнатися про цілі та напрямки підпрограми МЕДІА, умови участі в конкурсах на телевізійний та онлайн-контент, вимоги до проектів та заявників, а також критерії оцінювання заявок та дедлайнів. Особливу увагу було приділено специфіці участі українських організацій у цих конкурсах. Цей вебінар підкреслює зростаючу роль України в європейському культурному просторі та відкриває нові можливості для українських медіа-компаній. Участь у програмах ЄС допоможе розвивати індустрію, підвищувати якість контенту та інтегрувати українську культуру в міжнародний контекст. Національне бюро «Креативна Європа» продовжить підтримувати українські організації, надаючи консультації та інформацію про нові грантові можливості, що сприяють розвитку креативної індустрії в Україні

Інформаційна гігієна під час війни

30.10.2024 р.

Основи інформаційної безпеки

13.11.2024 р.