Спільний меморандум, що був підписаний між Таврійським національним університетом і громадським об’єднанням Азербайджану «Молоді реформатори», спрямований на освітній, науковий і культурологічний формати спілкування. Студенти різних курсів і спеціальностей активно долучилися до зустрічі. Представлена Фаридом Шахбазли фотовиставка стала доказом того, що не зважаючи на історичні обставини та політичні проблеми, культура все ж залишається маяком, який вселяє надію на розквіт доброзичливості між представниками різних народів.
Модерація зустрічі була здійснена співробітниками відділу міжнародних зв’язків.
За результатами зустрічі планується продовження перемовин та обговорень подальшого співробітництва, впровадження нових академічних, наукових і культурних проєктів, результатами яких стануть спільні монографії, конференції, круглі столи та академічні обміни.