2 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ У ТАВРІЙСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО ВІДБУВСЯ КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ КОЛЕДЖІВ МІСТА КИЄВА

2 березня 2023 року у Таврійському національному  університеті  імені В. І. Вернадського відбувся консультативний семінар керівників коледжів міста Києва, на якому  пройшло  обговорення  особливостей акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.

З вітальними  промовами  до учасників заходу звернувся ректор університету Валерій Бортняк та директори навчально-наукових інститутів університету Володимир Кисильов, Наталія Кущ, Наталія Добровольська, Валерій Марченко, Володимир Горник, завідувачка кафедри філософії та історії Зореслава  Захожай.

Учасники зустрічі під керівництвом Олександра Якименка, першого заступника Голови Державної служби якості освіти України, провели живий діалог з актуальних питань акредитації освітніх програм.

Про важливість і варіанти здійснення акредитації ОПП в умовах воєнного часу детально розповіла Наталія Вітранюк, директорка департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої і освіти дорослих.

Досвідом підготовки матеріалів до самооцінювання ОПП поділилася з колегами Маргарита Романова, директорка ВСП «Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського».
Модератором  цієї важливої розмови була Світлана Бабінець, керівниця управління Державної служби якості освіти у м. Києві.