Ми сьогодні відкриваємо для вас не лише двері університету, але й наші серця. 03 травня в Актовій залі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відбулася офлайн-зустріч «День відкритих дверей» – де школярі Київщини мали змогу більше дізнатися про здобуття якісної освіти за спеціальностями, отримали актуальну інформацію про правила прийому.
Розпочався захід з вшанування полеглих Героїв хвилиною мовчання та урочистим виконанням гімну. Зі вступним словом до присутніх звернувся ректор Бортняк Валерій Анатолійович: «Як ректор університету, дуже радий бачити стільки зацікавленої молоді, яка бажає дізнатися більше про наш університет та можливості, які він пропонує».
Таврійський національний університет – це заклад вищої освіти з багатою історією, відмінними традиціями та культурним надбанням. Ми надаємо високоякісну освіту в різних галузях знань – таких як гуманітарні, природничі та технічні науки. Тут на вас чекають різноманітні формати та підходи до навчання. Успіх завжди у ваших руках, але за умови, якщо поруч є люди, які можуть допомогти, вам буде значно легше знайти себе як професіонала.»
Після промови ректора, всі присутні мали відмінну нагоду познайомитися з директорами науково-навчальних інститутів університету, де кожний з них розповів про особливості свого інституту, програми, які вони пропонують, та про досягнення студентів та випускників, а також у кожного була своя Презентація ННІ на екрані.
Ділилися досвідом та порадами для успішного навчання та кар’єри:
- директор Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування – Горник Володимир Гнатович
- директорка Навчально-наукового гуманітарного інституту – Горюнова Євгенія Олександрівна
- директорка Навчально-наукового інституту філології та журналістики – Кущ Наталія Валеріївна
- директор Навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства Кисельов Володимир Борисович
- завідувачка Загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини – Добровольська Наталія Анатоліївна
- замдиректора Навчально-наукового інституту «Академії мистецтв імені С.С. Прокоф’єва» – Марченко Ольга Станіславівна
- директорка київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського – Романова Маргарита Іванівна
На День відкритих дверей також були запрошені студенти та випускники університету, які ділилися своїми враженнями про навчання та життя в університеті. Вони відповідали на запитання абітурієнтів та підготували корисні поради.
Дякуємо ЗСУ, що дозволили нам сьогодні провести дану зустріч безпечно, а всім гостям – за приділений час та увагу. Ласкаво просимо до Таврійської родини!
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343542010_3312959639014935_1122602177366993615_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/344045107_1372895449947837_2762120326042344668_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343977161_593806392714690_4144948510789689922_n-1.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/344063414_180102584557583_5336337690823859393_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/344022260_630275711873435_8560256291676015570_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/341138183_246039184600690_2771340618984216797_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343945887_1235578470407826_7874511811175337570_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343288936_716889803546735_1716584861040466439_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343977432_191124127134602_3406445071950579454_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/344098377_564140595829468_6649589255266770521_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343288445_1047711436203027_7304931304799911674_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/341135987_603786681706973_7591810080015900828_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343920289_602688938502897_7949537360695193868_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343930628_951199199357097_1100254688066378990_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343977428_952694946168494_3492756599537761123_n.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/343415952_763952265237058_4841454590078428633_n.jpg)