ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА КАФЕДРІ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ІВАНА ЧЕРНЯХОВСЬКОГО (23 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ О 15:00)

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ ТА ЇХ БАТЬКИ!

На кафедрі військової підготовки відбудеться День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі на платформі ZOOM

Час: 23 червня 2022 року 15:00

Приєднатись до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції: 816 897 9664

Пароль: 9quvQS

Запрошуємо всіх на зустріч!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра військової підготовки щиро вдячна Вам за плідну, щорічну співпрацю у профорієнтаційній роботі між нашими Вищими навчальними закладами.

З метою проведення військово-професійної орієнтації молоді запрошуємо до вступу та навчання громадян України за програмою офіцерів запасу до кафедри Військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Більш детальну інформацію та прямі відповіді на питання можна буде отримати на кафедрі військової підготовки  в день відкритих дверей, в режимі онлайн на платформі ZOOM