ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ «ТРЕТЯ ПІСЛЯ ОПІВНОЧІ»

Викладачі кафедри психології та педагогіки Навчально-наукового гуманітарного інституту 1 жовтня 2019 року організовували екскурсію до музею «Третя після опівночі». У студентів 2 та 3 курсів спеціальності «Психологія»  в рамках дисципліни «Експериментальна психологія» відбувся дивовижний захід у музеї Темряви. У відвідувачів музею представилася можливість побувати у 5 різних кімнатах – кожна з них реалістично повторює певне місце з нашого життя – із звуками, запахами та облаштуванням. Екскурсія була дуже захоплюючою та незвичною. Студенти ознайомились з настільними іграми для незрячих, а також з шрифтом Брайля. Студенти відмітили про незвичайні відчуття, які вони відчували протягом 90 хвилин, які вони  провели в абсолютній темряві, розраховуючи тільки на свої відчуття, на можливості свого мозку та організму.