ЕКСКУРСІЯ ПО ПАМ’ЯТКАМ КИЄВА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТАВРІЙСЬКОГО

Наталія Кайтан, викладач Таврійського Національного університету імені В.І. Вернадського, нещодавно провела екскурсію по пам’яткам Києва для своїх студентів. Захід відбувся у теплий травневий день, коли місто сяяло у весняному розмаїтті.

Почалась екскурсія біля Золотих воріт, одного з найдавніших символів Києва. Тут Наталія Кайтан розповіла про оборонне значення цієї споруди в середньовічні часи та її відновлення в сучасності.

Наступною зупинкою стала Києво-Печерська лавра, де викладачка звернула увагу на важливість цього монастирського комплексу як центру православ’я та духовного життя.

Далі група вирушила до Андріївського узвозу, відомого своїми художніми галереями, сувенірними крамницями та архітектурними шедеврами.

Студенти залишилися враженими багатством історії та культури Києва, яку їм вдалося краще пізнати завдяки Наталії Кайтан. Викладачка не лише ознайомила їх із важливими історичними фактами, але й поділилася своїм захопленням та любов’ю до рідного міста, що зробило екскурсію ще більш цікавою та пізнавальною.