ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ НН ГУМАНІТАРНОГО ІНСТИТУТУ ДО ЛОГОПЕДИЧНОГО САДКА UMSPACE

Нещодавно студенти-психологи НН Гуманітарного інституту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського мали унікальну можливість ознайомитися з роботою логопедичного садка UMspace, що є частиною мережі UMSCHOOL. Засновниця мережі, Марина Усенко, яка має понад 25 років досвіду у сфері корекційної педагогіки та психології, провела екскурсію та детально розповіла про специфіку роботи з вихованцями садка.

Під час зустрічі студенти дізналися про різні методики логопедичної корекції, роботу з дітьми з особливими освітніми потребами та важливість інтеграції психологічної підтримки в освітній процес. Такі практичні заняття є важливим елементом професійної підготовки майбутніх психологів, адже дозволяють не лише теоретично, а й на практиці зануритися в роботу з дітьми, що потребують логопедичної та психологічної допомоги.

Цей візит також сприяв розвитку профорієнтаційного підходу для студентів, адже вони змогли на власні очі побачити, як знання, здобуті під час навчання, можуть бути застосовані на практиці в професійній діяльності. Марина Усенко поділилася з ними своїм досвідом у галузі психокорекції, що є цінною настановою для тих, хто планує будувати кар’єру у сфері дитячої психології та логопедії.

Ця екскурсія стала ще одним кроком на шляху до професійного становлення студентів, надавши їм безцінний досвід і можливість ближче познайомитися з реальною роботою у сфері корекційної педагогіки.