ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ!!!

І місце

Бура Ольга, студентка I курсу Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування, спеціальність «Міжнародні економічні відносини»

Склярова Анастасія, студентка I курсу Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування, спеціальність «Науки про землю»

ІІ місце

Андрощук Олександр, студент I курсу Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування, спеціальність«Екологія»

Чеботкова Дар’я, студентка I курсу Навчально-наукового інституту філології та журналістики, спеціальність «Філологія. Романські мови та літератури (переклад включно)»

Шикалова Ліза, студентка I курсу Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування, спеціальність «Міжнародні економічні відносини»

ІІІ місце

Семенихіна Юлія, студентка I курсу Навчально-наукового інституту філології та журналістики, спеціальність «Філологія. Східні мови та літератури (переклад включно)»

Толмачева Вероніка, студентка  I курсу Навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства, спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Бажаємо подальших успіхів у вивченні іноземних мов!

Запрошуємо наурочисте нагородження, яке відбудеться

23 травня 2018 рокуо 15.00

за адресою: м.Київ, вул. І.Кудрі,33, актова залаТНУ.

Кафедра зарубіжноїфілології