КОНФЕРЕЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського

Місце проведеннякорпус 1 по вул. Джона Маккейна 33, актова зала

Задля дотримання санітарно-епідеміологічних норм прохання користуватись засобами індивідуального захисту (маски):

КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

1. Затвердження змін та доповнень до «Положення про комісію з трудових спорів Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського»
    Доповідач: Семенець О. С., член РТК
  2. Обрання персонального складу Комісії з трудових спорів Таврійського національного університету В. І. Вернадського.
    Доповідач: Єгорова О. В., голова РТК
  3. Обрання виборних представників з числа працівників Університету до складу Вченої ради ТНУ імені В. І. Вернадського.
    Доповідач: Бортняк В. А., в. о. ректора
  4. Затвердження доповнення до «Положення про раду трудового колективу Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського»
    Доповідач: Семенець О. С., член РТК

ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАДУ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського