КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

27 грудня 2017 року  о   13.30  годині   відбудеться

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Таврійського національного університету імені В.І.В Вернадського.

Місце проведення: корпус 1, актова зала

Порядок денний:

1. Звіт про виконання Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом  Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського  у 2017 році.

доповідач: Казарін В.П.

1. Внесення змін до Статуту Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

доповідач:  Скакун Ю.В.

1. Укладання Колективного трудового договору між адміністрацією та трудовим колективом  Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського на 2018 -2019 рр.

доповідач: Радомський І.П.

1. Вибори складу   Ради  та голови  Ради трудового колективу Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського
  2. Різне.

5.1. Затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

доповідач: Рибченко С.В.

5.2.Затвердження  Положення про  порядок створення і використання Фонду матеріальної допомоги, грошової винагороди та премії працівників Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

доповідач:  Чуб Л.М.

5.3.Затвердження комісії Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського з трудових спорів.

доповідач:  Федотов А.В.

5.4.Затвердження складу комісії Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського  з охорони праці

доповідач:  Курисько І.В.