«KyivDebateLeague» У ТАВРІЙСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО

19-20 травня Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Федерація Дебатів України» було проведено заключний дебатний турнір «KyivDebateLeague». В турнірі взяли участь більше ніж 50 дебатерів, представників молодіжних організацій, студентської молоді, провідних українських вищих навчальних закладів з Києва та інших регіонів України: Інституту міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянскька академія», Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорского» та інших.

Студенти Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Есфет Аблямітов, Лаліта Мірзобаротова, Наталія Ластівка взяли активну участь в організації та проведенні турніру.

Протягом двох днів учасники мали змогу обговорити резонансний законопроект «Про прощення» та проблеми реінтеграції Донбасу, а також проблеми із забезпеченням прав внутрішньо переміщених осіб, проблеми із дотриманням прав людини на тимчасово окупованих територіях України.Також у фокусі дебатів були інструменти контролю інформаційного простору, актуальні проблеми міжнародного права в сучасних реаліях.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Федерація Дебатів України» через дебати обєднала інтелектуальний потенціал студентів різних університетів інтелектуального з метою активної розбудови громадських рухів. Студенти, учасники дебатів отримали прекрасну можливість обговорити в дискусіях актуальні проблеми розвитку держави, подальшого розвитку громадянського суспільства, аспекти міжнародно-правових відносин, навчились структурувати свої думки, а також вдосконалили навички ораторського мистецтва та публічних виступів. Британські парламентські дебати – один з найрозповсюдженіших та найдавніших форматів, які дають можливість студентам розвивати навички відстоювати свою позицію, координувати думки, структурувати свою промову чітко та формалізовано.