МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТНУ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

24 жовтня 2024 року студенти кафедри публічного управління, туризму та готельно-ресторанної справи Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського дізналися про унікальну можливість — проходження літньої виробничої практики за кордоном у Болгарії та Греції.

Зустріч із представниками компаній «ТУРАЛ МЕНИДЖМЪНТ» відкрила нові горизонти для майбутніх фахівців у сфері міжнародного туризму.

Шлях до професійного розвитку.

Під час зустрічі Гешо Любенов, президент компанії «ТУРАЛ МЕНИДЖМЪНТ» (м. Варна, Болгарія), разом з менеджером компанії, представили програму виробничої практики та стажування, що передбачає поглиблене вивчення реалій міжнародного туризму на курортах Болгарії та Греції.

Студенти дізналися про деталі програми, включно з умовами проходження виробничої практики та стажування, можливістю працювати в мультикультурному середовищі та опанувати професійні навички під керівництвом досвідчених фахівців із різних країн.

Переваги стажування:

• Практичний досвід у міжнародному туризмі. Студенти зможуть безпосередньо працювати на європейських курортах, дізнаватись про специфіку туристичних послуг та процесів обслуговування клієнтів.
  • Навчання у мультикультурному середовищі. Робота пліч-о-пліч із професіоналами з різних країн світу відкриє можливості для розвитку міжкультурної комунікації та розширення світогляду.
  • Можливість кар’єрного зростання. Успішні стажери, практиканти матимуть шанс отримати рекомендації для подальшої роботи в міжнародних компаніях або продовжити співпрацю з “TURAL.”
  • Насичена програма екскурсій. Студенти зможуть відвідати визначні місця Болгарії, Туреччини та Греції, отримавши незабутні враження та відкривши для себе багатства культур цих країн.

Міжнародне визнання.

Ще однією важливою перевагою програми є те, що після успішного проходження стажування студенти отримують міжнародний сертифікат, який визнається в багатьох країнах та може стати важливим кроком у побудові кар’єри.

Цей сертифікат підтверджує професійну компетентність у сфері міжнародного туризму та відкриває нові можливості для працевлаштування.

Для студентів ТНУ імені В.І. Вернадського це чудова можливість розвинути свої професійні навички, отримати безцінний досвід роботи на міжнародному рівні та зробити важливий крок на шляху до своєї кар’єрної мети!