МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА В СИСТЕМІ СУЧАСНОГО МІЖНАРОДНОГО ПРАВОПОРЯДКУ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ: ЗАГАЛЬНОТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ»

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ІНСТИТУТ

КАФЕДРА СПЕЦІАЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Україна в системі сучасного міжнародного правопорядку та Європейської інтеграції: загальнотеоретичні та практичні проблеми»

18 грудня 2018 р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Відомі вчені, вітчизняні та зарубіжні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти МОН України, наукових установ НАН України, практичні працівники правоохоронних та інших державних органів, аспіранти, ад’юнкти, магістри, а також студенти будуть мати змогу довести до наукової спільноти результати власних наукових досліджень, прийняти участь в науковій дискусії.

Детальна інформація (.pdf)