ОЗНАЙОМЧА ЕКСКУРСІЯ ДО ОДНОГО З НАЙБІЛЬШИХ НАЦІОНАЛЬНИХ ПРОДОВОЛЬЧИХ СУПЕРМАРКЕТІВ УКРАЇНИ – «СІЛЬПО»

Студенти Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відвідали супермаркет мережі «Сільпо»: нові можливості для професійного зростання!

Студенти кафедри публічного управління, туризму та готельно-ресторанної справи Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського здійснили ознайомчу екскурсію до одного з найбільших національних продовольчих супермаркетів України — «Сільпо».

Під час екскурсії студенти не лише ознайомилися з виробничими процесами, але й отримали корисну інформацію щодо можливостей працевлаштування та кар’єрного зростання в одній із провідних компаній України.

Зустріч зі співробітниками по роботі з персоналом.

Особливо цікавою стала зустріч з менеджерами з персоналу — Тетяною Чмельовою та Євгенією Маліниною. Вони поділилися досвідом роботи в компанії та розповіли про сучасні підходи до управління персоналом, мотивації співробітників та кар’єрні перспективи в «Сільпо». Студенти дізналися, як ефективно розвивати навички комунікації, лідерства та управління, що є невід’ємними складовими успішної кар’єри в сфері обслуговування.

Ознайомлення з виробничими процесами.

Під час екскурсії студенти відвідали різні виробничі зони, включаючи хлібопекарський цех, де вони побачили процес виготовлення свіжої випічки, а також ознайомилися з роботою торгового залу. Особливий інтерес викликала зона доставки продуктів, де відбувається обробка замовлень через онлайн-супермаркет «Сільпо», що забезпечує швидку доставку до будь-якого куточку міста. Також студенти відвідали цех із виготовлення свіжої домашньої їжі — ще один важливий аспект роботи супермаркету, який підкреслює орієнтацію на якість та задоволення потреб клієнтів.

Профорієнтаційні можливості.

«Сільпо» — це не лише супермаркет, але й платформа для професійного розвитку. Студентам було представлено кілька напрямків для подальшої виробничої практики та можливого працевлаштування. Це чудова можливість для молоді, яка прагне розвиватися в сфері управління, туризму та готельно-ресторанного бізнесу. «Сільпо» надає можливість не тільки набути практичних навичок, але й вчитися у кращих фахівців галузі.

Завдяки таким зустрічам наші студенти отримують реальний досвід, корисні знання та нові ідеї для свого майбутнього кар’єрного шляху.