ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ «НАУКОВЕЦЬ РОКУ 2021»

Переможці міжнародної програми «Науковець року 2021»

19 листопада у рамках Міжнародного проекту «Наукова еліта України», що проходить за підтримки та участі Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Академії будівництва України та інших державних структур і громадських об’єднань, у Будинку урочистих прийомів відбулось урочисте нагородження лауреатів премії «Науковець року».

На церемонії були відзначені 100 кращих науковців України.

Заслужену нагороду – Орден «Науковець року – 2021», Почесну грамоту «За вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України» та книгу пошани «Наукова еліта України» отримала доктор психологічних наук, завідувачка загальновузівської кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Добровольська Наталія Анатоліївна. Почесною грамотою було відзначено також здобутки та внесок у розвиток науки Гарник Тетяни Петрівни, доктора медичних наук, професора загальновузівської кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я людини.

Щиро вітаємо наших шановних лауреатів!