ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ В ОРГАНІЗАЦІЇ ЦЕРЕМОНІЇ “ГЕРОЇ СПОРТИВНОГО РОКУ-2018”

30 березня 2019 року в Олімпійському дворику НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55) відбулася щорічна урочиста церемонія «Герої спортивного року-2018».

Кожен масштабний захід вимагає злагодженої роботи команди організаторів, членами якої виступили волонтери Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського та їх педагогічні керівники.

Національний олімпійський комітет України висловлює Вам, шановний Володимире Павловичу, та педагогічному колективу, зокрема: Радомському Ігорю Петровичу, директору навчально-наукового центру організації освітнього та виховного процесу, Добровольській Наталії Анатоліївні, завідувачу загально вузівської кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, Зеленюк Оксані Володимирівні, доценту загально вузівської кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, Петрученко Юлії Володимирівні, заступнику Голови органів студентського самоврядування з питань зовнішніх зв’язків, а також студентам-волонтерам щиру вдячність за підтримку і допомогу в проведенні щорічної урочистої церемонії «Герої спортивного року-2018».