ПРИВІТАННЯ В.О. РЕКТОРА В. А. БОРТНЯКА З 103-Ю РІЧНИЦЕЮ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. В. І. ВЕРНАДСЬКОГО

NOVINI_9_0

Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів та випускників Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського з 103-ю річницею від дня заснування нашого університету. Протягом шести років наш навчальний заклад старанно відновлює свою роботу в місті Києві після вигнання з окупованого Кримського півострову. Своїми успіхами університет завдячує відданим своїй справі педагогам – науковцям, викладачам, кандидатам, докторам наук, які наполегливо передають знання та досвід молодому поколінню – творцям духовної та матеріальної культури України. За роки існування «alma mater» виховано не одне покоління української інтелігенції. Ми продовжуємо добрі традиції, що склалися в нашому рідному університеті. В цей день хочеться побажати щоб Таврійський національний університет і надалі зберігав свої позиції, був лідером серед навчальних закладів і України, і світу!

Дорогі друзі, колеги, студенти зичу вам творчої наснаги, успіху, великого натхнення, можливості реалізувати свій професіоналізм та інтелектуальний потенціал для подальшого зміцнення нашої держави.

З повагою, Валерій Бортняк.