ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ КВЕСТ «КРОК У МОЄ МАЙБУТНЄ»

Учні дев’ятих класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 65 з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпровського району м. Києва стали учасниками профорієнтаційного квесту «Крок у моє майбутнє».

Подія відбулась завдяки співпраці центру підготовки та підвищення кваліфікації Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського і Центральної районної бібліотеки імені П. Тичини, .

Під час виконання завдань квесту учні отримали можливість ознайомитися з окремими професіями майбутнього, які можливо буде опанувати навчаючись в Університеті.

Також школярі дізналися про принцип усвідомленого вибору професії з урахуванням своїх інтересів, здібностей та особливостей сучасного ринку праці, що має стати у нагоді для успішного професійного самовизначення.

Висловлюємо щиру подяку співробітникам Центральної районної бібліотеки імені П. Тичини Дніпровського району м. Києва за активну участь у проведенні заходу.