ПРОГРАМА МЕНТОРСТВА ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТНУ

Для студентів Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського – Програма менторства для інклюзивного відновлення та розвитку людського капіталу реалізується ГО «UA Experts» за донорської підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI) та за підтримки Офісу Віце-премʼєр міністерки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України Програма манторства для інклюзивного відновлення та розвитку людського капіталу має стати тим рушійним механізмом та ефективним інструментом, який упередить відтік мізків за кордон, створить пул експертів майбутнього покоління та сприятиме всім євроінтеграційним процесам всередині держави.
     Мета проєкту: посилення ролі, спроможності, залучення та практичного внеску молодого покоління (студентів, активної молоді з цільових регіонів), представників/представниць органів місцевої влади та лідерів громадянського суспільства в інтеграцію України з ЄС, підготовку до переговорів про вступ України у ЄС, а також в процеси поствоєнного відновлення України, як наступних лідерів та лідерок Європейської України.
     Ціль: Створення та розвиток пулу та екосистеми майбутніх євроінтеграторів та євроінтеграторок, експертів та експерток поствоєнного відновлення;
Покращення розуміння процесів інклюзивного поствоєнного відновлення паралельно з процесами євроінтеграції; Покращення рівня комунікації та координації між органами влади національного рівня та місцевого рівня в рамках ЄС інтеграції та поствоєнного відновлення. Менторами сесій будуть топ спікери, зокрема: Посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова, Віце-премʼєр міністерка з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Кудрявець, Посол з особливих доручень МЗС України Антон Кориневич, Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім, Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець, Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, Заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна та Суддя Європейського Суду з прав людини Микола Гнатовський. Місце проведення менторських сесій: м. Київ, готель «Національний»