ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ТИЖНЯ ПСИХОЛОГІЇ

Кафедра психології та педагогіки

Програма заходів тижня психології

Вівторок 23.04.

13.30 – тренінг для студентів Волошин Володимир, кризовий психолог, травматерапевт «Профілактика емоційного вигорання». Аудиторія 225.

Середа 24.04.

13.30 – майстер-клас для викладачів з медіації Марко Варивода «Вирішення конфліктів шляхом медіації: юридичний та психологічний аспект». Аудиторія 225.

15.00 – Тренінгове заняття для абітурієнтів «Вплив вибору професії на життєвий шлях». Аудиторія 224.

Ведуча: канд. психол. наук, доцент Костіна Т.О.

Четвер 25.04.

13.30 – лекція для студентів на тему «Методи СЕТА в кризовому консультуванні та короткостроковій терапії». Аудиторія 225.

Ведуча: канд. психол. наук Костюк Олена

15.00 – Тренінгове заняття для викладачів «Профілактика та попередження конфліктів». Аудиторія 223.

Ведуча: канд. психол. наук, доцент Мітіна С.В.

П’ятниця 26.04.

13.30 – Психологічний квест для студентів. Запрошуються активні команди складом по 4 учасники. Аудиторія 215.

Ведуча: викладач Журавель О.П.

Пориньте у захоплюючий світ психології та випробуйте свою кмітливість та винахідливість!