ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ТАВРІЙСЬКОГО!!!

Конференція трудового колективу Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відбудеться 18.01.2023 року (середа) о 10.00 в актовій залі Університету (3 поверх, ауд. 302 головного корпусу по вул. Джона Маккейна 33).

Реєстрація делегатів Конференції триватиме з 9.30 до 10.00 у фойє третього поверху. Прохання при собі мати документ, що посвідчує Вашу особу (паспорт, права, документи в Дії)

Заходи безпеки!

В разі оголошення повітряної тривоги Конференцію буде призупинено, щоб делегати могли пройти в укриття. Робота Конференції відновиться після скасування повітряної тривоги.

В разі оголошення повітряної тривоги на момент реєстрації делегатів, але до початку роботи Конференції, роботу буде розпочато після відбою повітряної тривоги.

В разі оголошення повітряної тривоги до або на початку робочого дня, робота Конференції розпочнеться через 2 години після відбою повітряної тривоги, відповідно, реєстрація делегатів – за півтори години після відбою тривоги.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про звіт ректора за діяльність Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського за 2022 рік.

Доповідач: Бортняк В. А., ректор.

2. Про внесення змін до Статуту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

Доповідач: Риков В. В., начальник юридичного відділу.

3. Про звіт голови Первинної профспілкової організації співробітників Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського щодо виконання умов Колективного договору.

Доповідач: Кущ Н. В., заступник голови Первинної профспілкової організації співробітників Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

4. Про довибори складу двосторонньої комісії з контролю за виконанням Колективного договору.

Доповідач: Семенець О. С., голова Ради трудового колективу.

5. Про зміни у персональному складі Комісії з трудових спорів Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

Доповідач: Семенець О. С., голова Ради трудового колективу.

6. Про звіт Комісії з питань академічної доброчесності.

Доповідач: Бессараб О. В., голова комісії з питань академічної доброчесності.

7. Про довибори членів Ради трудового колективу Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

Доповідач: Семенець О.С., голова Ради трудового колективу.