«СРІБЛО» У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ГАНДБОЛУ

9 травня жіноча збірна команда Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського з гандболу «ТНУ – ДЮСШ – 21» взяла участь у фіналі Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018-2019рр., що проводився Федерацією гандболу України.

Суперницями наших дівчат були гандболістки Тернопільського національного економічного університету «Економ – Університет – ТНЕУ».

Змагання проходили у Спорткомплексі Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

На грі були присутні ректор ТНУ імені В.І. Вернадського Володимир Казарін, помічник ректора, директор студентського центру спорту та культури Ігор Курисько, суддя національної категорії Іван Захарчук, директор Академії мистецтв імені Сергія Прокоф’єва  ТНУ імені В.І. Вернадського Микола Антоненко, Президент Федерації гандболу України Андрій Мельник.

Команди грали на рівних, але на останніх хвилинах студенткам ТНЕУ вдалося вирватися вперед. Матч завершився з рахунком 27:26 на користь гостей столиці.

За результатами наступної гри зі студентками Донецького юридичного інституту МВС «ДЮІ»,  «ТНУ  ДЮСШ — 21» посіли загальне друге місце у Чемпіонаті завдяки перемозі з рахунком 31:29.

Привітаємо наших дівчат з чудовими спортивними досягненнями та побажаємо їм вдачі у наступних змаганнях!

Олександра Погребняк