СТАРТ КОНКУРСУ «РОЗУМНИМ БУТИ МОДНО»

NOVINI_9_0

Інформуємо студентів та абітурієнтів Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського про проведення конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо залучитися до участі студентів всіх курсів та факультетів Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, державного замовлення та контрактної основи та поборотися за призові місця. В якості винагороди переможці отримують:
1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Оцінювання конкурсних робіт проводитиме незалежна комісія.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:
https://www.likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
https://e-kvytok.kiev.ua – Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
https://www.uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
https://www.nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно».
Участь у конкурсі полягає у написанні конкурсантом (студентом/абітурієнтом) науково-дослідної роботи на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Предмет дослідження (конкретне питання/проблематика) обираються конкурсантами за власним розсудом. Питання має бути за думкою конкурсанта актуальним, відповідати темі конкурсу. Дослідження можливо проводити по одному або декількома напрямками:
Медична психологія;
Менеджмент;
Маркетинг;
Економіка;
Політологія;
Журналістика.

Оформлювати роботу слід в електронному документі (.doc). Форма викладення – есе. Праця має містити чітку постановку питання, аргументовані та змістовні пропозиції щодо вдосконалення або вирішення предмету дослідження. Також повинен бути зроблений ємкий підсумовуючий висновок. Рекомендований об’єм проведеного дослідження складає 1-30 листів А4. При написані слід використовувати 14 шрифт Times New Roman.

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу – >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт – https://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/.

Виконані роботи студенту/абітурієнту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського необхідно направити в електронному форматі на поштову скриньку education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:
Конкурс стартує з 27.05.2019.
Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
Deadline – 30.09.2019 р.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
Оголошення переможців – 23.10.2019 року.