СВЯТО ТАНЦЮ – DANCE FEST

Завершення навчального року завжди приносить велику радість та особливі досягнення, і цього разу не стало винятком!
У Концертній залі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відбулося неймовірне свято Танцю – звітний концерт кафедри хореографії навчально – наукового інституту Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф’єва ТНУ імені В.І. Вернадського.
У концертній програмі також взяли участь студенти кафедри хореографії навчально – наукового інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Цей захід став справжнім тріумфом мистецтва, де студенти продемонстрували свою майстерність та таланти. Вони вразили глядачів різноманітними хореографічними номерами, які відзначалися технікою, артистизмом та креативністю, створюючи незабутню атмосферу свята.
Кожен виступ супроводжувався гучними оплесками і оваціями.

Особлива подяка Заслуженій діячці мистецтв України, завідувачці кафедри хореографії та вокального мистецтва Донецької державної музичної академії імені С.С. Прокоф’єва ТНУ імені В.І. Вернадського Людмилі Попович за її невтомне керівництво, яке спонукає та надихає молодих талановитих людей до подальших зусиль та бажання досягати ще більших висот.
Щиро дякуємо за всебічну підтримку розвитку мистецького освітнього процесу та сприяння у проведенні цього заходу –
Ректору ТНУ імені В.І. Вернадського Валерію БОРТНЯКУ та Ректору НАКККіМ Валерію МАРЧЕНКУ!

Цей звітний концерт ще раз довів, що мистецтво живе і розвивається завдяки відданості, праці та таланту наших студентів та викладачів.
Таврійський пишається кожним з вас!
Всім успіхів та нових творчих звершень!