ТАВРІЙСЬКА РОДИНА ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РЕКТОРА – БОРТНЯКА ВАЛЕРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА!

Шановний Валерію Анатолійовичу!

Вітаємо Вас з особливим, особистим та важливим святом – Днем народження!

Це чудова нагода висловити щиру вдячність за Ваш вагомий внесок у розвиток Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.

Незважаючи на усі випробування та перешкоди, Ви, як відмінний лідер, демонструєте мудрість, стійкість та високий рівень професіоналізму. Своєю самовідданою та плідною працею Ви не лише формуєте якісний імідж нашого університету, а й робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки нашої держави. Ваші зусилля сприяють формуванню сучасного, інноваційного освітнього середовища, а  Ваша цілеспрямованість є прикладом для всього колективу, що надихає на досягнення нових вершин.

Попереду ще багато роботи, але разом з Вами, незважаючи на всі труднощі та виклики сучасності, ми віримо у наш спільний успіх!

Бажаємо невичерпної енергії, яка завжди допомагатиме подолати будь-які труднощі, мудрості в прийнятті рішень та динамічного розвитку у всіх аспектах життя.

Нехай цей рік принесе Вам безмежну радість, велику удачу та незабутні миті щастя!

Разом до Перемоги!

З великою шаною та повагою, Ваша  Таврійська родина