ТАВРІЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО ЗДОБУВ НОВОГО ПАРТНЕРА!

АКАДЕМІЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ МОЛДОВИ – це провідний навчальний заклад Республіки Молдова, який надає якісні освітні послуги та вже багато років виховує гідну наукову еліту своєї держави.
Наразі вищий навчальний заклад включає 6 факультетів з 26 кафедрами, 2 відділення, 7 центрів, 13 служб, магістерські програми з застосуванням передового досвіду в галузі економіки та бізнесу та навіть бізнес-інкубатор.
Академія економічної освіти Молдови – це бренд, яким пишаються понад 38 тисяч випускників та активна студентська молодь.
Ми переконані, що це партнерство буде плідним та сприятиме обміну не тільки науковим досвідом, але й культурними аспектами.
Окрему вдячність хочемо висловити Володимиру Гнатовичу Горнику, який доклав значних зусиль для встановлення міцних зв’язків між нашими закладами та проклав шлях для тісної співпраці!