ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ В УНІВЕРСИТЕТІ

До 100-річчя заснування Таврійського національного університету

імені В. І. Вернадського

Кафедра слов’янської філології та журналістики

Навчально-наукового інституту філології та журналістики проводить

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ

Запрошуємо всіх взяти активну участь у заходах і започаткувати нашу університетську традицію шанування рідної мови і культури!

КУРАТОР ТИЖНЯ: кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янської філології та журналістики НАТАЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА КУЩ.

Програма Тижня української мови і культури:

Дата, час

Подія

Хто і де проводить

16 квітня,

Впродовж дня

Звідки ти родом? Перфоманс. Студенти і викладачі ТНУ імені В. І. Вернадського на карті України.

Студенти Інституту філології та журналістики, праве крило головного корпусу, 4-й поверх, з 11.20 впродовж дня

17 квітня

Україна в особах і особистостях. Презентації.

Студенти Інституту філології та журналістики, актова зала, 12.00

18 квітня

Журналістика і гібридна війна. Науково-практична конференція.

Викладачі й студенти Інституту філології та журналістики. 412 аудиторія, початок – 11.00

16–19 квітня

Конкурс прозових і віршованих творів українською мовою. Запрошуємо авторів викладати свої твори на ФБ у групі інституту, а всім голосувати, ставлячи + у коментарях.

Студенти і викладачі Інституту філології та журналістики. Підводимо підсумки і нагороджуємо лауреатів 20 квітня впродовж дня

16–19 квітня

Жартуємо українською! Українознавча акція. Кожен охочий може наклеїти на шафи в аудиторіях стікери з веселими українськими прислів’ями, гуморесками, анекдотами, а всі, хто прочитали, можуть найдотепніші позначати 🙂.

Студенти і викладачі Інституту філології та журналістики. Підводимо підсумки і підраховуємо смайлики 20 квітня, о 13.20 у 416 аудиторії.

16–19 квітня

Виставка малюнків “Я вірю в Україну!”.

Плануємо передати малюнки на фронт.

Студенти і викладачі Інституту філології та журналістики. Підводимо підсумки і фотографуємо малюнки 20 квітня, впродовж дня.

Запрошуємо всіх охочих приєднуватись до нас!

Розмовляємо і співаємо, танцюємо і спілкуємось, граємо і вчимось, жартуємо і сумуємо, одягаємось і прикрашаємось по-українські!