У ТАВРІЙСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА УНІВЕРСИТЕТУ З АСПІРАНТАМИ!

У Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського відбулась зустріч керівництва університету з аспірантами!

Із молодими науковцями поспілкувалися директор навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування Володимир Горник, директор навчально-наукового гуманітарного інституту Сергій Губарєв,
завідувач аспірантури, докторантури Наталія Добрянська.

Під час зустрічі обговорили низку важливих питань, зокрема акцентували на важливості дотримання принципів академічної доброчесності під час підготовки дисертаційного дослідження та своєчасного виконання індивідуальних планів роботи.

Також йшлося про організацію освітнього процесу й залучення аспірантів до участі в конференціях, круглих столах, засіданнях ради молодих вчених.