УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ „ŁUCKIE DIALOGI Z KULTURĄ POLSKĄ – 2024″

Студенти освітньо-професійної програми «Філологія. Українська мова та література, польська мова» Навчально-наукового інституту філології та журналістики Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з польської мови „Łuckie Dialogi z Kulturą Polską – 2024″, яка відбулася 16 жовтня 2024 року та була організована Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

Ми щиро вітаємо та пишаємося нашими студентами-переможцями!

Особливі вітання Микиті Іванову (2 курс), який зайняв ІІ місце, та Вероніці Гелетій (2 курс), котра отримала відзнаку!

Ваша праця та досягнення є яскравим підтвердженням ваших талантів та старань. Бажаємо нових успіхів та натхнення у ваших подальших навчальних і творчих звершеннях!