В ТАВРІЙСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ “МИСЛИТИ ЯК ГРОМАДЯНИН”

06 вересня професор Тартуського університету (Естонія) Юло Вооґлайд разом з членом ради БФ “Ідейна спадщина Юло Вооґлайда” Індреком Паалом провели відкриту лекцію “Мислити як громадянин” для великої спільноти таврійців.

Спікери розкрили такі теми, як: мораль, людина як індивід, член суспільства і представник культури, професіонал, національна еліта тощо. Не оминули й тему викликів сучасної освіти: “На мою думку, чим менше вчитель прагне повчати, тим він кращий. Учитель може надихати, підбадьорювати, розширювати світогляд, зацікавлювати, зміцнювати віру…” – зауважив Юло.

Після лекції студентам, викладачам, працівникам та членам Наглядової ради Університету була презентована однойменна книга Юло Вооґлайда “Мислити як громадянин. Посібник для тих, хто хоче мислити самостійно”.