ВІДБУЛАСЬ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ

Вже стало традицією проведення в Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського. VІ міжнародна науково-практична конференція ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ відбулась 25 листопада 2022 року.

Учасників конференції привітали перший проректор Володимир НОЖЕНКО,  Світлана ДОМБРОВСЬКА, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, проректор Національного університету-начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, Іон ДУЛЬСЬКИЙ, доцент Державного університету Молдови.

Серед організаторів конференції:

• Міністерство освіти і науки України
  • Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати – ICC Ukraine
  • Національний аерокосмічний університет ім. Н. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
  • Національний університет цивільного захисту України
  • Класичний приватний університет (м. Запоріжжя)
  • Українське громадське об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія (ГО е-Екологія)
  • Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
  • Відкритий міжнародний університет розвитку людини “УКРАЇНА”
  • Державний університет Молдови
  • Академія економічної освіти Молдови
  • Wyzsza Szkoia Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Biaiej (м. Бельско-Бяла, Республіка Польща).

З цікавими творчими доповідями виступили Володимир ГОРНИК, д.держ.упр., професор, директор навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування; Андрій ДЄГТЯР, д.держ.упр., професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри публічного управління та підприємництва Національного аерокосмічного університету ім. Н. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; Дмитро КЛИНОВИЙ, – к.е.н., с.н.с., доцент, провідний науковий співробітник відділу методології сталого розвитку ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України»; Євген ХЛОБИСТОВ, д.е.н., професор, доктор хабілітований з економіки Вищої Школи Економіки та Гуманітаристики, м. Бельсько-Бяла, Польща, професор кафедри екології факультету природничих наук НУ “Києво-Могилянська Академія”, член експертної мережі Міжнародної Кримської платформи; Катерина ШАФРАНОВА, к.е.н., доцент, директор Житомирського економіко-гуманітарного інституту Університету «Україна»; Світлана ПЕРЕВЕРЗЕВА, к.е.н., доцент, Генеральний секретар Українського національного Комітету Міжнародної торгової Палати;  Євген БОНДАРЕНКО, аспірант першого року підготовки спеціальності «Публічне управління та адміністрування» кафедри публічного управління та економіки навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування ТНУ імені В.І. Вернадського; Ксенія ГОРБАТЮК, студент магістратури спеціальності Економіка кафедри публічного управління та економіки навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування ТНУ імені В.І. Вернадського.