25 липня 2024 року в Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам, яка стала важливою віхою в житті наших випускників і всієї університетської спільноти.
Ректор університету Валерій Бортняк в своєму вітальному слові щиро привітав усіх зі святом, наголосив, що отримання диплому не є завершенням, а є лише початком великого шляху.
Голова наглядової ради університету Ігор Дідковський приєднався до привітань і нагадав всім про важливий лозунг Таврійського: “ТНУ – це я, Україна – це я, Крим – це я!” та завершив своє звернення словами: «Честь вам – випускники 2024 року!»
Церемонія була сповнена щирих привітань від викладачів та вдячних слів від випускників за підтримку, знання, отримані в університеті.
Після зачитання наказу, кожен виступаючий побажав молодим фахівцям правильно використовувати свої знання, не забувати рідний навчальний заклад, завжди відвідувати його та гордо нести у світ почесне звання випускника ТНУ.
Атмосфера в залі була сповнена радості та незабутніх емоцій.
Фіналом урочистостей став зворушливий музичний подарунок від випускника ННІ «Донецької державної музичної академії імені С.С. Прокоф’єва», Єрофея Бондаренка, його виконання «Чардаш» – музичного шедевру Вітторіо Монті, не залишило байдужим жодного з присутніх.
У залі лунали патріотичні гасла: “Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям слава!” Щодня, щохвилини, ми дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, навчатися, працювати, творити та будувати плани на майбутнє.
Шановні випускники, вітаємо вас з отриманням дипломів бакалавра!
Це не просто новий етап у вашому житті, а важливий крок до побудови нашого спільного майбутнього. Ви — гордість України, її надія на світле завтра. Пишаємося вашими досягненнями та незламною волею до знань.
Цей шлях був нелегким, але ви подолали всі перешкоди та виклики. Ваша стійкість та наполегливість є прикладом для наслідування. Нехай ваші знання і навички стануть міцним фундаментом для нових досягнень, а патріотизм і любов до Батьківщини ведуть вас до ще більших вершин.
Ми віримо у вас! Бажаємо натхнення, впевненості у власних силах та безмежних можливостей. Пам’ятайте, що ви назавжди залишаєтеся частиною великої родини Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. Нехай ваше майбутнє буде світлим, яскравим та успішним!
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__99fbf24d-87f3-448a-b38e-d86117d0557d.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__e8db8385-ecdc-4749-a19d-f87d8d21d179.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__cc443b91-64de-417f-a886-523a8cf7cc64.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__cb30ffeb-f97b-4b2b-8546-f98cd09f2a5b.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__cc9c74b0-e66d-42a5-a843-24963497d3b7.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__a0ed3cb5-c084-4222-b137-c70501f36efd.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__347db6e1-e88a-4224-bd7e-12af9992bf38.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__9784a86e-1eb5-4c70-ad42-6da5611c1275.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__df5a99e4-52aa-49c0-9eaa-8e97e2fa18d4.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__9bbb5504-f7aa-42b2-9f74-96a36e32df13-1.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__3e233f05-61e2-476d-890e-5b63569de493-1.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__138f3779-0c5b-4fcd-b940-8e9b23df0cc4.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__8445f030-5e4c-4183-8d1f-c4cc078483ea.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__96227b53-027a-4481-9e75-a9f4836b99e4.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__a76d73b9-8705-4676-a94a-ea277090a3b2.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/AnyConv.com__85be8df5-ee01-4183-ab2c-2d2a6dcfbb85.jpg)